999 rezultate për

topit

MOVIOLA/ Sërish me hile ndaj Skënderbeut Të gabosh një herë sigurisht që mund të jetë rastësi, por kur gabimet e arbitrave bëhen dy apo më shumë herë në dëm të n
Kontroll i jashtëzakonshëm i topit nga Isco dhe rasti i humbur nga Ramos (VIDEO) Real Madridi fitoj duelin e javës së 6-të në La Liga ndaj Alaves me rezultat 1-2, me një ndeshje dukshëm më të mirë se s
Neymar modest: Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë Superylli brazilian, Neymar, pohon se koncentrimi i tij është që të fitojë trofe me PSG-në dhe jo të marrë trofe individ
Ramos: Nuk e shikoj si të pamundur fitimin e Topit të artë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë Topin e Artë mes tyre përgjatë gjithë dekadës së fundit. Por Sergio Ramos
Shikoni se si Asensio turpëron Messin që herën e parë kur u ballafaquan (VIDEO) Asensio është një nga talentet me më të ardhme dhe këtë e pranojnë dhe rivalët e Realit të Madridit. Gjithmonë është
Buffon dhe Cristiano Ronaldo, luftojnë për Championsin dhe "Topin e Artë" Pritja mori fund, teksa sonte në mbrëmje Juventus dhe Real do të kërkojnë që të kurorëzohen si mbretërit e Europës. Nuk
Pakti me Bashën, "Dita" vë Ramën në "grykë të topit" (FOTO LAJM) Pakti Rama-Basha dhe ajo pjesë e marrëveshjes që nuk është publikuar, por që dyshohet se bëhet fjalë për një amnisti nda
Buffon-Cristiano Ronaldo, në Cardiff vendoset dhe "Topi i Artë" Finalja e Ligës së Kampioneve mes Juventusit dhe Realit, e cila do të luhet më 3 qershor në Cardiff, do të vendosë jo ve
Memushaj mes 10 futbollistëve më të mirë të Seria A për ... Ledian Memushaj ka zhvilluar një sezon mjaftë të mirë te Pescara, e cila sezonin e ardhshëm do të rikthehet në Seria B.
Mbajtja e topit jo vendimtare në Champions, ja faktet (FOTO) Të mbash topin në Champions, jo domosdoshmërisht është rruga e vetme për të pasur sukses. Gjithsesi Bayern, Barcelona, D
Google Chrome vjen me një version të ri që kursen baterinë e lap topit Google Chrome përdoret së tepërmi si një alternativë me e lehtë ndaj alternativave më të ngadalta sic është Internet Exp
A ishte penallti prekja e topit me dorë nga De Sciglio? Ja si përgjigjet Pirlo Për Andrea Pirlon, prekja e topit me dorë nga De Sciglio nga krosimi i Lichsteiner në duelin Juventus-Milan ishte penall
A e dini se për çfarë shërben kjo pjesë e laptopit? Pjesa e ilustruar në foto quhet thelb, bllok ose unaza EMI, dhe shumica e njerëzve nuk e dinë se për çfarë në të vërtet
11-shja më e mirë e grupeve të Championsit, mungon fituesi i "Topit të Artë" (FOTO) UEFA ka publikuar sot listën e futbollistëve më të mirë në Ligën e Kampioneve në fazën në grupe, duke u bazuar mbi të d
Ja si votoi Shqipëria për çmimin e "Topit të Artë" (FOTO) Cristiano Ronaldo dje në mbrëmje fitoi "Topin e Artë", i cili është i katërti në karrierë për të (tre me Realin dhe një
Ronaldo nuk do të jetë në ceremoninë e ‘Topit të Artë’, ja arsyeja Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimit më të madh individual ‘Topi i Artë’. Gazeta
“France Football” zbulon aksidentalisht fituesin e “Topit të Artë” (FOTO) Pas publikimit të gazetës "El Mundo" disa ditë më aprë se Ronaldo do të ishte fituesi i "Topit të Artë" sot po qarkullon
Sonte zgjidhet fituesi i "Topit të Artë", ja 30 kandidatët Sonte në mbrëmje në orën 20:00 do të mësojmë fituesin e “Topit të Artë”. 30 kandidatë janë në pritje për të mësuar se c
"Mundo Deportivo" zbulon para kohe fituesin e "Topit të Artë" Cristiano Ronaldo të hënën e ardhshme në orën 20:00 do të fitojë "Topin e Artë" që jepet nga prestigjozja "France Footb
Wenger kundër Topit të Artë: Triumf vetëm personal Një tjetër deklaratë kundër Topit të Artë vjen nga trajnieri i Arsenalit, Arsen Wenger. Nuk është hera e parë që ai d