999 rezultate për

topit

Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje pas "Topit të Artë" Ronaldo nuk ka kohë për të humbur dhe për të festuar. Pasi fitoi “Topin e Artë”, Ronaldo është larguar nga Parisi dr
Ja si shkuan votat nga Shqipëria për Topin e Artë Për fituesin e “Topit të Artë” votojnë 173 gazetarë nga e gjithë bota. Në Shqipëri, këtë ekskluzivitet e ka gazetari Bes
Dybala kërkon fitimin e Topit të Artë: Ndihem i vetmuar Sulmuesi i Juventusit ka hequr dorë për disa minuta nga “veshja” e futbollistit dhe për revistën e modës, “Vanity Fair”,
Cristiano Ronaldo ka një mesazh për Leo Messin pas fitimit të Topit të Artë Cristiano Ronaldo ka fituar për herë të pestë në karrierë Topin e Artë, duke u barazuar kështu me Leo Messin Ylli i R
Nike zbulon në mënyrë speciale fituesin e Topit të Artë (FOTO LAJM) ‘Nike’ ka nxjerrë në shitje këpucët sportive të reja për Cristiano Ronaldon. Në këpucë shkruhen vitet ku Ronaldo e ka
Nike i përgatit takat speciale Ronaldos për fitimin e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo me 7 dhjetor me shumw mundwsi do të ketë në duart e tij topin e pestë të Artë. Si dhuratë për portu
Athletico Bilbao 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Athletic Bilbao dhe Real Madrid janë ndarë në barazim pa gola në një ndeshje me intensitet të lartë që u dominua nga mys
Gjyqtari që i anulloi golin Messit mesa duket ka probleme me vijat, shikoni gafën e radhën në Kupë (VIDEO) Gjyqtari që ia mohoi golin e rregullt Lionel Messit ka vazhduar me gabime trashanike brenda futbollit spanjoll. Ai sëfun
Ish fituesi i Topit të Artë, i shprehet mirënjohës Benzemas për kthesën e karrierës Michael Owen ka thënë se ai mundi të transferohet tek Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhu
Mbulojeni urgjentisht kamerën e lap topit tuaj! Ekspertët japin arsyet Kamera e laptopit ose celularit tuaj mund të jetë mjaft e nevojshme për ju, por një numër i habitshëm ekspertësh pajtohe
23-vjeçarja që theu rekordin për më së shumti rrotullime të këmbës rreth topit (VIDEO) Indi Cowie, e njohur për stilet e mrekullueshme në futboll, ka vendosur dy rekorde të mrekullueshme në Librin e Rekordev
9 vite pa “Tanin e Topit”, Lori fjalë të ndjera për të atin (FOTO LAJM) Dita e sotme përkon me ditëlindjen e të ndjerit Dritan Hoxha, themelues i Top Channel, i cili nëse do të ishte gjallë do
Anësori i Chelseat flet pas listës së Topit të Artë Eden Hazard ka thënë se Topin e Artë nuk ka qenë synimi në karrierën e tij futbollistike. Superstari i Chelseas u kla
Ish-sulmuesi i Milanit dhe fituesi i topit të Artë zgjidhet President (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Milant i cili ishte pjesë e kquezinjve gjatë sezoneve 1995-2000 dhe ku arriti të fitonte dhe një Top të A
Pa Messin dhe Ronaldon, këta do të ishin fituesit e Topit të Artë në nëntë vitet e fundit ‘Topi i Artë’ është çmimi më i madh që jepet për futbollist në aspektin individual. Në nëntë vitet e fundit Lionel Me
Zbulohen 15 klandidatët e parë për fitimin e Topit të Artë (FOTO LAJM) France Football ka publikuar emrat e 15 finalistwve pwr të fituar Topit të Artë. Ata janë: Kevin De Bruyne, Robert Le
INTERVISTA/ Cana: Çfarë më pret pas shkelmimit të topit për herë të fundit sonte Ai kaloi një jetë në futboll duke e dashuar kombëtaren e tij çdo ditë dhe u bë një ikonë e madhe për futbollin kombëtar
Ish fituesi i "Topit të Artë": Modriç është një nga mesfushorët më të mirë në histori Sipas ish-sulmuesit të Milanit dhe Chelsea, Andriy Shevchenko i cili foli për “Goal” rreth sfidës me Kroacinë ai foli pë
Cristiano Ronaldo nxjerr në shitje "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo vazhdon të dëshmojë humanitetin e tij të madh që ka. Së fundi, lojtari i Real Madridit ka shitur ‘k
Paloka zbulon sekretin e madh të mirditores që përloti Kuvendin dhe shkakton reagime në rrjet Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka vendosur ti shkojë deri ën fund reagimit të tij përsa i përket Rigerta L