999 rezultate për

topit

Evoluimi i topit që nga fillimi e deri më tani në Kupën e Botës Kupa e Botës staron pas dhjetë ditëve dhe tashmë skuadrat kanë nisur të zbardhin listat e lojtarëve. Por, shpesh ka q
Strakosha mbron kolegun Karius Thomas Strakosha, i ka dalë në mbrojtje portierit të Liverpool, Loris Karius. Karius u bë shenjestër e sulmeve dhe ak
Lori Hoxha flet për herë të parë publikisht për të atin: Ishte shumë fanatik Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në S
Shokon fituesi i "Topit të Artë, do ishte bëre kriminel Fituesi i "Topit të Artë" Hristo Stoichkov ka bërë bujëtë madhe në media me deklaratën për sa i përket fatit të tij nëse
Nipi i Bamir Topit dhe Luan Bregasit mbush 1 vjeç, festa e realizuar deri në detaje (FOTO LAJM) Duket se dita e djeshme për Bamir Topin ishte e veçantë. Nipi i ish-Presidentit Bamir Topi, Etian ka mbushur 1 vjeç.
Statistika e pjesës së parë mes Juventusit dhe Milanit (FOTO LAJM) Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Italisë, Juventus – Milan. Një pjesë e parë me një dominim të Juvent
Ramos pranon se Iniesta e ka merituar fitimin e Topit të Artë por problemi për të ka qenë emri Edhe Sergio Ramos është i trishtuar nga pensionimi nga Barcelona i Andres Iniestas. Rivaliteti i El Clasios nuk shko
Boll ndenjtët para laptopit apo celularit, mësoni ç’duhet bërë para se të flini Le të themi që koha përpara gjumit është pjesa më e bukur pas një dite të lodhshme. Disa nga ne mezi presin që të zhyten
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë
Drogba inspiron Neymarin për fitimin e "Topit të Artë" Neymari ka gjithçka që i duhet për ta fituar Topin e Artë në Paris, sipas legjendës së Chelseat, Didier Drogba. Fitue
Statistikat fantastike të Granit Xhakas kundër Milanit, çfarë ndeshjeje nga ai Granit Xhaka shënoi një prej tre golave të Arsenalit në ndeshjen kundër Milanit. Goli cili erdhi nga një distancë prej 2
Ish-fituesi i Topit të Artë i bindur se Inter do ta fitojë Scudetton shumë shpejt Ish-fituesi i Topit të Artë, Matthaus është optimist se Interi do të kthehet për të fituar Scudetton brenda disa viteve
Ferdinand nuk habitet me ngritjen e topit kur godet Ronaldo, ja pse Ferdinand nuk habitet me ngritjen që iu bë topit para se Ronaldo ta goditste atë nga pika e bardh e penalltisë. Ish-qend
Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit (VIDEO) Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge". Kampio
Ky pritet të jetë Topi që do të përdoret në La Liga për sezonin 2018/19 (FOTO LAJM) E bardha, e verdha dhe ajo rozë e vjollcë do të jenë ngjyrat e Topit të ri të La Ligas i cili pritet të përdoret gjatë s
Lori e ka mendjen të ndarë: Topit i mungon Dritan Hoxha dhe askush tjetër Kohët e fundit, “Top Channel” është përballur me largimin e disa prej emrave të cilët për vite me radhë kanë qenë pjesë
Drejtori sportiv i PSG sulmon Perezin pasi foli me Neymarin në cermoninë e Topit të Artë Drejtori sportiv i PSG-së, Antero Henrique, beson se Florentino Perez ka treguar mos respekt për Cristiano Ronaldon kur
Ronaldo tregon çfarë i tha djali i tij pas fitimit të Topit të Artë Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo ka fituar për herë të pestë ‘Topin e Artë’. Pasi mori këtë çmim Ronaldo e festoi
Mbappe pyet Ronaldon si e gjen motivimin për të fituar pesë Topa të Artë Kylian Mbappe, supertalent i PSG-së i cili vazhdimisht ka folur për shembullin e tij, Cristiano Ronaldo, nuk ishte i pra
Conte këshillon Hazardin nëse dëshiron të arritjë tek Topi i Artë Sipas Contes, fitimi i Topit të Artë duhet ta frymëzojë yllin e skuadrës londineze Eden Hazard, me belgun që është këshi