999 rezultate për

topit

Mesfushori i PSG kritikon Neymarin dhe Mbappen Mesfushori italian i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti, i ka kritikuar bashkëlojtarët e tij të fazës së sulmit, si N
Ditëlindja e Tanit të Topit, surpriza në përkujtimin e tij Sot, (16 tetor) Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Media-s u nda nga jeta në një aksident tr
Griezmann "zgjedh" fituesin e “Topit të Artë” Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann ka thënë se fituesi i çmimit prestigjioz individual “Topi i artë” duhet ta
Di Maria: Mbappe është fituesi i ardhshëm i Topit të Artë Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria, ka folur fjalë të mira për bashkëlojtarin e tij, Kylian Mbappen, duk
Di Maria tregon fituesin e "Topit të Artë", nuk është Neymar Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, beson se "Topin e Artë" do ta fitojë miku i tij i skuadrës, Kylian Mba
Pioli: Nuk ishte penallti, VAR duhet të funksiononte edhe te Chiesa Stefano Pioli beson që Fiorentina luajti në një nivel me Interin, duke besuar se meritonin një rezultat më të mirë. S
Messi dhe Ronaldo zgjedhin lojtarin më të mirë në botë nën moshën 21-vjeçare Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do t’iu bashkohet ish-fituesve të Topit të Artë për ta shpallur lojtarin më të mirë n
Nuk u nominua, Messi shkon në ceremoninë e Topit të Artë Me vendimin e tij për të përcjellë mbrëmjen gala të FIFA-së të hënën, Lionel Messi ka treguar se është njëri prej lojtar
Ish-Topit i Artë "shpërthen" ndaj Neymar, Mbappe-s e Cavani-it Ish-fituesi Topit të Artë, Jean-Pierre Papin duket se nuk po e pëlqen aspak, lojën që po bëjnë të "magjishmit" e PSG, Ne
Karius del bllof, shikoni golin qesharak në Turqi (VIDEO) Ndeshja e fundjavës në Superligën turke, mes Besiktasit dhe Jeni Malatiasporit, përfundoi me fitoren e vendasve në shifr
Ishte me pushime, Ronaldo rikthehet në stërvitje te Juventusi Edhe pse Portugalia luajti në Ligën e Kombeve, Ronaldo ishte lënë jashtë nga trajneri Fernando Santos. Ai shfrytëzoi
Kjo është pamja e re e topit të Champions League (FOTO LAJM) Champions League është një nga kompeticionet më të ndjekura të futbollit dhe çdo ndryshim në lidhje me të është i rëndës
"Stop goditjes së topit me kokë, dëmton trurin" Goditja e Topit me kokë për moshat nën 18-vjeç duhet të ndalohet! Benet Ormalu, një nga ekspertët më të mirë në botë
Feynoordi mposht PSV dhe fiton Superkupën e Holandës Feynoord ka fituar sot superkupën e Holandës kundër PSV. Pjesa e parë e këtij takimi përfundoj me rezultat të baraba
Mbappe tregon fituesit e mundshëm të "Topit të Artë" Kylian Mbappe është kthyer në një nga futbollistët më të pëlqyer në Europë. Mediat sportive madje e rendisin në listë
Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë" Trajneri i Francës, Didier Deschamps, padyshim që ka një meritë të madhe për punën e tij që në fund u shpërblye duke u k
Çmenduri, prekja e topit me dorë në zonë, jo më penallti Penalltia e akorduar në favor të Francës në finalen e Botërorit pas një rasti të dyshimtë në zonë ka ngjallur shumë pole
Matthaus tregon fituesin e "Topit të Artë", nuk është as Messi as Ronaldo Lothar Matthäus beson se francezi i talentuar, Kylian Mbappe ka për ta fituar “Topin e Artë”. Sipas Matthaus, 19-vje
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
Topi, një tjetër kundërshtar i Ronaldos në Botëror Cristiano Ronaldo do të ketë një ketë një kundërshtar më shumë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për ‘Telstar 18’,