999 rezultate për

topit

Shikoni disa nga ironitë qesharake pas “Topit të Artë” (FOTO LAJM) Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Modric fitues i Topit të Artë, shpërthen motra e Ronaldos Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Të gjithë po merren me Modriçin, por ky ishte skandali në ceremoninë e Topit të Artë Luka Modrici i dha fund dominimit 10-vjeçar të Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos për Topin e Artë, megjithatë triumfi
Motra e Ronaldos shpërthen në akuza pas fitimit të Topit të Artë nga Modric (FOTO LAJM) Luka Modric ka fituar topin e artë, duke lënë pas legjendat e dekadës së fundit Ronaldon në vend të dytë dhe Messi-n në
Shikoni për kë ka votuar gazetari, Besnik Dizdari për fituesin e Topit të Artë Shqipëria ka votuar Antoine Griezmannin të parin për “Topin e Artë”. Në këtë votim vendi ynë përfaqësohet nga Besnik Diz
Presidentja kroate uron Luka Modric për fitimin e Topit të Artë (VIDEO) Pasi që France Football i dha sonte Topin e Artë Modricit, ka pasur reagime nga të gjithë për lojtarin më të mirë në bot
Luka Modric fituesi i Topit të Artë (VIDEO) Mesfushori i Real Madridit, Luak Modric është fituesi i Topit të Artë. Kroati mposhti në treshen finaliste: Aotine G
Për herë të parë që prej vitit 2006, Messi lihet jashtë treshes finaliste të Topit të Artë Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7. Në pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelon
Ada Hegerberg fituesja e Topit të Artë në futbollin e femrave (VIDEO) Futbollistja e Olympique Lyonnai, Ada Hegerberg është fituesja e Topit të Artë në futbollin e femrave. Kjo është her
LIVE nga cermonia e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cermonia e Topit të Artë ka filluar dhe nga çasti në çast do të shpallet fituesi i këtij çmimi. Dy lojtarët që e kan
Modric mbërrin me familjen në cermoninë e çmimit të Topit të Artë (FOTO LAJM) Luka modric është faavoriti kryesor për të fituar Topin e Artë. Kroati ka mbërritur bashkë me familjen e tij te cermo
Kante lojtari i 11 në listën e Topit të Artë N'Golo Kante është një futbollist shumë punëtor dhe një lojtar shumë i thjeshtë dhe modest. Francezi është renditur
Neymar Jr lojtari i 12 në listën e Topit të Artë Neymar Jr është një lojtar fantastik te skuadra franceze, PSG. Ai është nominuar si lojtari i 12-të në listën e Topi
Lista e "Topit të Artë" bën xhiron në internet, zbulohet fituesi (FOTO LAJM) Zhvillohet mbrëmjen e sotme në Paris të Francës, ceremonia e “Topit të Artë”, çmimi i përvitshëm që jepet nga revista “F
Sot dita e madhe e "Topit të Artë", cili do jetë fituesi mes këtyre kandidatëve E hëna e 3 dhjetorit është dita e Topit të Artë. Mbrëmjen e sotme në Paris të Francës në orën 21:00 do të zbulohet fitue
Ronaldo bojkoton cermoninë e topit të Artë, duke e ditur se Modric është fituesi Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në cermoninë e topit të artë, shkruan Albeu.com. Ylli Juventusit me sa duket
Nga Spanja janë të sigurt, ky është fituesi i Topit të Artë Edhe pak ditë kanë mbetur për startimin e ceremonisë së evenimentit më rëndësishëm që përcakton vlerësimin e futbollistë
Ronaldo thumbon pas lajmit për mbetjen jashtë treshes finaliste të Topit të Artë (FOTO LAJM) Nuk ka ende asgjë zyrtare, por pa dyshim që paralajmërimi i bërë nga “FranceFootball” mbi faktin se jo vetëm Cristiano R
Thyhet dominimi i Messit dhe Ronaldos, kjo është treshja finaliste e Topit të Artë Tashmë kanë nisur thashethemet se kush do të fitojë Topin e Artë dhe meqë votimi është mbyllur, spekulohet se tre kandid
"Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë" Përderisa ylli francez i Kombëtares së Francës, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur se i dëshiron Topin e Artë, ai e ka