999 rezultate për

topit

Goli i çmendur i Xhakës bën namin në Angli,"shpërthejnë" konspiracionet (VIDEO) Granit Xhaka ka shkëlqyer në fitoren 2-0 të Arsenalit ndaj Manchester United. 26-vjeçari ka shënuar një gol të bukur
Modric mposht Messin, pas Topit të Artë fiton një tjetër çmim prestigjoz Luka Modric nderohet me një tjetër çmim prestigjoz. Mesfushori kroat ka fituar garën me emra të mëdhenj si Lionel Messi,
Barcelona zyrtarizon blerjen e talentit 19 vjecar Barcelonës ka zyrtarizuar blerjen e 19-vjeçarit Jean-Clair Todibo nga Toulouse që nga 1 korriku. "Blaugranat" kanë sqaru
Bale është fitues i Topit të Artë në Kupën e Botës për Klube Gareth Bale është shpallur fitues i Topit të Artë në Kupën e Botës për Klube, pasi shënoi më së shumti gola, tri në tota
Perez: Modric përfaqëson vlerat e Real Madridit Skuadra e Real Madridit ka mbajtur sot darkën e Krishtlindjeve në stadiumin Santiago Bernabeu dhe presidenti i klubit, F
Brazil, aty ku edhe qeni i bën spektakël topit (VIDEO) Gjatë pushimeve verore, në bregdetit, të gjithë kemi pak qejf që të luajmë me top, ndoshta duke e mbajtur atë në një r
I kërkoi fitueses së Topit të Artë të bënte “twerk”, kritikohet ashpër DJ francez (VIDEO) Ceremonia e dhënies së “Topit të Artë” nuk ka kaluar pa polemika, dhe ajo që hapi më shumë debate ishte pyetja e DJ së f
Trajneri i Barcelonës uron Modricin për fitimin e Topit të Artë Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Shikoni disa nga ironitë qesharake pas “Topit të Artë” (FOTO LAJM) Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Modric fitues i Topit të Artë, shpërthen motra e Ronaldos Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Të gjithë po merren me Modriçin, por ky ishte skandali në ceremoninë e Topit të Artë Luka Modrici i dha fund dominimit 10-vjeçar të Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos për Topin e Artë, megjithatë triumfi
Motra e Ronaldos shpërthen në akuza pas fitimit të Topit të Artë nga Modric (FOTO LAJM) Luka Modric ka fituar topin e artë, duke lënë pas legjendat e dekadës së fundit Ronaldon në vend të dytë dhe Messi-n në
Shikoni për kë ka votuar gazetari, Besnik Dizdari për fituesin e Topit të Artë Shqipëria ka votuar Antoine Griezmannin të parin për “Topin e Artë”. Në këtë votim vendi ynë përfaqësohet nga Besnik Diz
Presidentja kroate uron Luka Modric për fitimin e Topit të Artë (VIDEO) Pasi që France Football i dha sonte Topin e Artë Modricit, ka pasur reagime nga të gjithë për lojtarin më të mirë në bot
Luka Modric fituesi i Topit të Artë (VIDEO) Mesfushori i Real Madridit, Luak Modric është fituesi i Topit të Artë. Kroati mposhti në treshen finaliste: Aotine G
Për herë të parë që prej vitit 2006, Messi lihet jashtë treshes finaliste të Topit të Artë Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7. Në pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelon
Ada Hegerberg fituesja e Topit të Artë në futbollin e femrave (VIDEO) Futbollistja e Olympique Lyonnai, Ada Hegerberg është fituesja e Topit të Artë në futbollin e femrave. Kjo është her
LIVE nga cermonia e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cermonia e Topit të Artë ka filluar dhe nga çasti në çast do të shpallet fituesi i këtij çmimi. Dy lojtarët që e kan
Modric mbërrin me familjen në cermoninë e çmimit të Topit të Artë (FOTO LAJM) Luka modric është faavoriti kryesor për të fituar Topin e Artë. Kroati ka mbërritur bashkë me familjen e tij te cermo
Kante lojtari i 11 në listën e Topit të Artë N'Golo Kante është një futbollist shumë punëtor dhe një lojtar shumë i thjeshtë dhe modest. Francezi është renditur