999 rezultate për

topit

Skocezët ndalojnë fëmijët të godasin topin me kokë Skocia mund të bëhet vendi i parë në Europë që u ndalon fëmijëve goditjen e topit me kokë. Kjo për shkak se ata rrezikoj
Guardiola regjistron një rekord negativ Për herë të parë në karrierë, ekipi i Guardiolës pati posedimin më të ulët të topit, 37.8%. Manchester City ka pësuar
I bën spektakël topit dhe realizon gola të çuditshëm, njihuni me "bombën" braziliane, Natalia Guitler (VIDEO) Bukuroshja braziliane Natala Guitler është e apasionuar pas futbollit, shkrun Albeu.com Ajo numuron 1 milion ndjekës
Kosovare Asllani bën shqiponjën në ceremoninë e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Kosovare Asllani ishte e nominuar për Topin e Artë në konkurrencën e femrave. Ajo nuk e harroi shqiponjën dykrenore as n
Van Dijk vetëm 7 vota larg "Topit të Artë" Shifrat e plota të votimeve për Topin e Artë e kanë dëshmuar se sa afër i shkoi Virgil Van Dijku trofeut, duke mbetur pë
Nuk mori pjesë në ceremoninë e Topit të Artë, Mane kërkon falje Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka kërkuar falje që nuk mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Topit të Artë n
Rrugëtimi i Messit drejt "Topit të Artë" Lionel Messi fitoi Topin e gjashtë të Artë në karrierën e tij madhështore. Ylli argjentinas ka qenë i jashtëzakonshëm
LIVE/ Ceremonia e "Topit të Artë", këta janë 10 yjet që synojnë trofeun (VIDEO) Do të startojë në orën 20:30 mbrëmja gala e dorëzimit të “Topit të Artë 2019”, teksa Leo Mesi është dhe kandidati favori
Futbollistja shqiptare mbërrin në ceremoninë e "Topit të Artë" Edhe shqiptarët do të përfaqësohen sot në ceremoninë e Topit të Artë që zhvillohet në Paris. Kosovare Asllani, mesfushor
Ronaldo refuzon pjesmarrjen në ceremoninë e "Topit të Artë" për një tjetër çmim Mbrëmjen e sotme në Paris do të mbahet edhe mbrëmja gala e ceremonisë së Topit të Artë 2019, çmimi më prestigjoz individ
Futbollistja kosovare pjesëmarrëse në ceremoninë e "Topit të Artë" Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani, është në mesin e 20 lojtareve të nominuara për ta fituar Topin e Artë në vitin
Sonte nata e madhe e "Topit të Artë" Sonte në një mbrëmje të organizuar nga "France Football" do të mësohet emri i futbollistit më të mirë në Botë. Topi i
Van Dijk e ndjen veten fitues të "Topit të Artë" Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, thotë se tashmë ndihet fitues pasi është i nominuar në listën e ngushtë
Karikatura e turkut: E ekspozon Muriqin si "bishë" me topin që duket si mish Vedat Muriqi ka befasuar tifozët e Fenerbahces pas fillimit eksploziv që ka pasur në këtë edicion të Superligës së Turqi
Moti i çmendur në francë, breshëri thyen xhamat e makinave (VIDEO) Moti i ligë ka kapluar pjesën lindore të Francës, ku breshëri me madhësi të topit të ping pongut ia ka thyer xhamin një
Ishe puçist! Berisha flet për kërcënimin me jetë ndaj Topit Libri i Bamir Topit ka shkaktuar mjaft debate në publik për shkak se aty akuzohen një numër jo i vogël politikanësh bash
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
Rrëfimi i Topit për Fatos Nanon: I shthurur, e shitën pasi doli nga burgu Për Bamir Topin është e rëndësishme që gjithkush të thotë të vërtetën e tij. Si dëshmitar i disa prej ngjarjeve më të rë
Bujar Nishani: Bamir Topit nuk i flasin as vëllezërit e tij Ka shkaktuar një mori akuzash libri me kujtime i ish-Presidentit Bamir Topi, në të cilin ndër të tjera kujton momentin k
Rrëfimi i Bamir Topit: Darka e fshehtë Berisha-Nano tek Ura e Peshkatarit Ish-Presidenti i Republikës Barmi Topi ka hedhur në letër kujtimet e tij për ngjarjet më të rendësishme nga fillimi i vi