999 rezultate për

topi

Lojtari më i ri i United: Rashfordi, lojtari më i mirë në Evropë për momentin Sulmuesi i sapo transferuar te United thotw se Marcos Rashford mund tw jetw lojtari mw i mirw ne Europw. Odion Ighalo
Mori borxh për të blerë sëpatën, autori i masakrës në Korçë rrëfen krimin me detaje Gjykata e Korçës caktoi sot masën e sigurisë “arrest në burg” për autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit, në 28 janar 2020
Qëlloi 10 herë më sëpatë, autori i heshtur para gjykatësit "Arrest në burg" ishte masa e sigurisë që gjykata e Korçës vendosi ndaj vrasësit gjak frohtë Zamir Topi nga Pocesta e Ko
Ekzekutoi me sëpatë kokës shitësin e bananeve, jepet vendimi për vrasësin gjakftohtë Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 47-vjeçarin Zamir Topi, i cili qëlloi për vdekje me sëpatë ko
Goditi 10 herë me sëpatë korçarin, ky është autori i masakrës së sotme Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje
U zunë për një varr, flet autori i ngjarjes së rëndë në Korçë: Nuk kisha qetësi në shpirt Një nfgjarje e rëndë tronditi pak më parë Korçën, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta Zamir Topi qëlloi pë
Zidane ende i paqartë për rikthimin e Hazard Hazard po shqetwson jo pak kampin madrilen. Dwmtimi i belgut po zgjat mw shumw nga se pritej. Hazard mungon që nga në
Festë në "Mestalla", Valencia kalon në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas një pjese të parë fantastike nga Valencia, por që nuk mjaftoi për të shënuar pasi përball kishin një Ter Stegen në s
Bamir Topi: Kush ishte amerikani që qetësoi situatën pas 21 Janarit Bamir Topi, ish-president i Shqipërisë, ka dhënë një reflektim të tij për 21 janarin e 9 viteve më parë, kohë në të cilë
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
Skocezët ndalojnë fëmijët të godasin topin me kokë Skocia mund të bëhet vendi i parë në Europë që u ndalon fëmijëve goditjen e topit me kokë. Kjo për shkak se ata rrezikoj
Dybala realizon supergol (VIDEO) Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas. Argjentinasi ka s
Gattuso: Gabimi i Ospinës? Është faji im! Napoli është në krizë rezultatesh dhe as ndryshimi në pankinë me shkarkimin e Ancelottit dhe emërimin e Gennaro Gattusos
Karius shënon autogol pas gafës amatore (VIDEO) Loris Karius duket se është i mallkuar. Portieri famëkeq, i cili do të mbahet mend për gafat në finalen e Champions Leag
Dështimi në FA Cup, Mourinho fajëson topin: Top plazhi Jose Mourinho ka thënë se topi i përdorur në ndeshjen e skuadrës së tij Tottenham kundër Middlesbrough në FA Cup ishte s
Nuk fitoi ndaj Middlesbrough, befason Mourinho: Topi ishte i lehtë, si ato të plazhit Totenhemi zbriti sot në fushë teksa luante në transfertë ndaj skuadrës Midëllsbrou për raundin e 1/32 në FA Cup. Londine
Kurti: Mini-Shengeni, gabim i madh i Ramës Kandidati për kryeministër i Kosovës Albin Kurti duke marrë si shembull faullet në basketboll, tha se kryeministri Edi R
E takoni Ronaldinhon? Është më mirë t’i mbash këmbët të mbyllura (VIDEO) Ronaldinho njhet për spektaklin e madh që ofronte në fushë. Braziliani ishte një nga të talentuarit në botë kjo për
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk