999 rezultate për

topi

Momenti kur Giggs dhe Beckham goditën topin në të njëjtën kohë (VIDEO) David Beckham dhe Ryan Giggs njihen si legjenda të Manchester Unitedit,por gjatë kohës sa ata dy ishin bashkëlojtarë kri
6 vjeçari dhuron spektakël me topin, Messi i komenton: Çfarë klasi (VIDEO) Arat Hosseini është vetëm 6 vjeçar, por është bërë senzacion në rrjetet sociale për shkak të aftësive që ai i posedon në
U akuzua për prekjen e topit me dorë, De Ligt ironizon: Kam magnet te duart Ylli i Juventusit ka hasur shumë vështirësi ketë sezon me prekjet e topit me dorë. Holandezi shkaktoi disa herë penal
Marca: Çfarë do të ndodhë me Topin e Artë nëse ndërpritet futbolli këtë sezon? Topi i Artë që jepet në dhjetor dhe votohet nga 193 gazetarë për këtë sezon mund të ngelet në mëshirë të fatit për shkak
Karantina e ka përmirësuar, moderatorja sportive dhuron spektakël me topin (VIDEO) Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja njihet nga të gjithë për format e saj të shkëlqyera fizike, të cilat shpesh i eksp
Ylli i Chelsea turpërohet duke bërë xhonglime me topin në karantinë (VIDEO) Një video e yllit të Chelseat, Christian Pulisic, i cili u transferua nga Borusia Dortumund te klubi londinez për 70 mil
Neymar i lirë, "topin" e ka tashmë Barcelona Sekretariati teknik i Barcelonës ka punuar prej kohësh për të forcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm. Nevojat e ekipit
Ngjashmëria e skajshme e Coronavirusit me Sars-in! Çfarë shkruante mjeku Flamur Topi 17 vite më parë Tregimi “Sars”, i mjekut dhe shkrimtarit te njohur, Flamur Topi, duket si te jete shkruar tani, këto dite, e jo, 17 vjet
Messi as në top treshe, renditja për Topin e Artë 2020 Edhe pse ka kohë edhe shtatë muaj tani të gjithë tifozët kanë filluar të diskutojnë për Topin e Artë të vitit 2020.
Tirana triumfon ndaj Flamurtarit, bardheblutë nisin marshimin drejt titullit (VIDEO) Tirana ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Flamurtarit në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në Kate
Chelsea befason Liverpoolin, portieri spanjoll bën gafën e vitit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh kundër Liverpoolit në takimin e parë të vlefshëm në FA Cup. Një tentativë e braziliani
Deklarata fantastike e Gattusos: Duhet të jemi më të bukur se Brad Pitt kur kemi topin Pas fitores ndaj Torinos me rezultatin 2-1, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso ka bërë një deklaratë epike. Të kaltr
De Bruyne i kënaqur me veten: Jam afër konkurimit për "Topin e Artë" Mesfushori i Mnchester City-t është optimist për veten tij. Ylli belg i Manchester City është shpallur lojtari i javë
Humbën ndeshjen e parë ndaj Lyon, Sarri: Lojtarët nuk më kuptojnë Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka folur pas humbjes befasuese ndaj Lyon në shtëpinë e këtyre të fundit. Ital
Cuadrado turpëron Ronaldon në stërvitje (VIDEO) Zakonisht jemi mësuar të shohim Kristiano Ronaldon teksa jep spektakël në fushën e lojës me numrat e tij duke u tallur s
Gafa e vitit, portieri driblon kundërshtarin më pas shënon në portën e tij (VIDEO) Portieri i ekipit paraguaian të futbollit, General Diaz, Gustavo Serdan pati një ditë për t’u harruar gjatë barazimit 1-
SKANDAL/ Ibrahimovic i anuluan eurogolin se e preku topin me gjoks (VIDEO) Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipi
Rregulli i çuditshëm në Britani për fëmijët që luajn futboll nën 12 vjeç, ndalohen të godasin topin me kokë Fëmijët e moshës nën 12 vjeç nuk do të mund më të shënojnë gola me kokë në ishullin britanik. Aktvendimi është prezan
Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO) Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit. Meritë për këtë avantazh ka p
Nuk "xhonglon" dot topin gjatë prezantimit në "Camp Nou", plas gallata me blerjen e Barcelonës (VIDEO) Sulmuesi Martin Braithëaite i cili u ble dje nga Leganes ka dështuar në prezantimin e parë si lojtar i Barcelonës, shkru