999 rezultate për

topi

Emocionale: Antonella reagon në këtë mënyrë pasi Messi fitoi "Topin e Artë" Lionel Messi është fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë "Topi i Artë". Sulmuesi argjentinas arriti të tr
Rrugëtimi i Messit drejt "Topit të Artë" Lionel Messi fitoi Topin e gjashtë të Artë në karrierën e tij madhështore. Ylli argjentinas ka qenë i jashtëzakonshëm
Djali i Messit nuk i mban dot emocionet pasi babai i tij fitoi "Topin e Artë" (VIDEO) MMatteo Messi u "çmend" nga gëzimi kur babai i tij fitoi për herë të gjashtë "Topin e Artë". Lionel Messi ka fituar 6
Reagon Messi pasi fitoi "Topin e Artë", kujton këtë moment të veçantë Lionel Messi është fituesi i çmimit më të vlefshëm individual në botë 'Topi i Artë', raporton Zëri.info. Sulmuesi arg
Messi fiton për herë të 6 "Topin e Artë" Tashmë nuk ka surpriza. Lionel Messi është mbreti i ri i futbollit. "Pleshti" argjentinas fiton trofeun e "Topit të Art
"Topi i Artë" për të rinj, triumfon mbrojtësi i Juventusit Lojtari i Juventusit, Matthijs de Ligt është fituesi i edicionit të dytë të Çmimit "Kopa". Trofeu që jepet nga "Franc
LIVE/ Ceremonia e "Topit të Artë", këta janë 10 yjet që synojnë trofeun (VIDEO) Do të startojë në orën 20:30 mbrëmja gala e dorëzimit të “Topit të Artë 2019”, teksa Leo Mesi është dhe kandidati favori
Futbollistja shqiptare mbërrin në ceremoninë e "Topit të Artë" Edhe shqiptarët do të përfaqësohen sot në ceremoninë e Topit të Artë që zhvillohet në Paris. Kosovare Asllani, mesfushor
"Topi i Artë 2019", del nga gara sulmuesi i Barcelonës (FOTO LAJM) Ka nisur zbulimi i klasifikimit të 30 futbollistëve në garë për "Topin e Artë" 2019. Gazeta prestigjoze, "France Foot
Messi drejt Parisit bashkë me familjen (VIDEO) Messi bashkë me familjen udhëton për Paris ku pritet të kurorëzohet me ‘Topin e Artë”. Cristiano Ronaldo dhe Virgil van
EKSKLUZIVE/ Klaus Gjasula: Ftesa në Kombëtare një ëndërr e realizuar, Topin e Artë e meriton.. Klaus Gjasula, prurja më e re në Kombëtaren shqiptare ka folur në një intervistë eksklzuive për Albeu.com duke na tregua
Ronaldo refuzon pjesmarrjen në ceremoninë e "Topit të Artë" për një tjetër çmim Mbrëmjen e sotme në Paris do të mbahet edhe mbrëmja gala e ceremonisë së Topit të Artë 2019, çmimi më prestigjoz individ
Futbollistja kosovare pjesëmarrëse në ceremoninë e "Topit të Artë" Futbollistja shqiptare, Kosovare Asllani, është në mesin e 20 lojtareve të nominuara për ta fituar Topin e Artë në vitin
Mediat italiane: Messi fiton topin e gjashtë, CR7 as në top treshe Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, është favorit absolut për ta fituar Topin e Artë për herë të gjashtë rekorde sonte
Sonte nata e madhe e "Topit të Artë" Sonte në një mbrëmje të organizuar nga "France Football" do të mësohet emri i futbollistit më të mirë në Botë. Topi i
Van Dijk e ndjen veten fitues të "Topit të Artë" Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, thotë se tashmë ndihet fitues pasi është i nominuar në listën e ngushtë
Milani shënon në "frymën e fundit" ndaj Parmës (VIFEO) Milani ja ka dalë të kalojë në avantazh përballë Parmës në minutat e fundit të lojës. Mbrojtesi anësor Theo Hernandez
Arsenal barazon përsëri rezultatin (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në disavantazhin 2-1, Arsenal ka arritur të barazojë përsëri në minutën e 57'. Edhe kët
Gerrard: Messi nuk e meriton "Topin e Artë" Steven Gerrard beson se Lionel Messi nuk e meriton Topin e Artë 2019, pasi për të zgjedhja e duhur për trofeun e këtij v
Sarri: Shpresoj që Ronaldo do ta fitojë Topin e Artë Sarri shpreson që ‘Topi i Artë’ për vitin 2019 të shkojë për futbollistin e skuadrës së tij, Cristiano Ronaldo Cristi