999 rezultate për

topi

Autogoli i viti! Komentatori Arab "tërbohet" live (VIDEO) Futbolli sjell gjithmonë emocione ku ndërthuren gëzimet por edhe hidhërimet. Nuk mungojnë as momentet gazmore si dhe aut
Kur do ta fitojë "Topin e Artë’? Si përgjigjet Neymar “France Football” në numrin e së nesërmes sjell një intervistë me yllin e PSG, Neymar, dhe një pjesë e saj me braziliani
Ylli i Realit shënon një "perlë", topi ngec në trekëndësh (VIDEO) Martin Odeegard vazhdon të shkëlqejë me ekipin e Real Sociedad. Djaloshi i talentuar ka shënuar golin e tretë në fito
Van Dijk flet hapur: U zhgënjeva që dola i dyti pas Messit Virgil van Dijk e ka pranuar se ishte zhgënjyer që kishte përfunduar në vendin e dytë, pas Lionel Messit, në votim për T
Bayern shënon dy gola të shpejtë ne minutat e fundit ndaj Wolsburg (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg pas shumë tentativave. Vendesat dërguan topin në rrj
I bën spektakël topit dhe realizon gola të çuditshëm, njihuni me "bombën" braziliane, Natalia Guitler (VIDEO) Bukuroshja braziliane Natala Guitler është e apasionuar pas futbollit, shkrun Albeu.com Ajo numuron 1 milion ndjekës
Eto’o bën akuza të rënda për "Topin e Artë" Lionel Messi javë më parë fitoi të gjashtin "Top të Artë" në karrierë, një rekord unik dhe historik. Një sukses i jas
Mori pjesë në golin e barazimit të Realit, Courtois: Jam 2 metra, kundërshtarët ma kanë frikën Courtois e dëshmoi kërcënimin e madh që përbën gjatë ndërprerjeve, madje edhe në sulm, pasi i ndihmoi Real Madridit ta s
"Mania" e footbollit prek edhe drerët, shikoni golin dhe festën e çmendur (VIDEO) Një video që po bën xhiron e internetit. Futboll, gol dhe më pas festë e çmendur. Nuk është protagonist një futbollist,
Futbollisti i Standard Liege bën veprimin e çuditshëm, kap topin me dorë në mes të fushës (VIDEO) Një episod mjaft interesant ka ndodhur në ndeshjen e përfunduar me rezultatin 2-2 mes Standard Liege dhe Arsenal, e vlef
A po i duket topi si mish? Kjo është përgjigja epike e Muriqit Vedat Muriqi është nga sulmuesit më në formë në Superligën Turke këtë sezon. Ylli i Fenerbahces po shënon gati në çdo
PSG shënon dy gola të shpejtë, Icardi dërgon topin në rrjetë (VIDEO) Paris Saint Germain ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen e Championsit kundër Galatasaray-t. Në minutën e 33’
SHIJOHENI/ Çfarë supergoli ka shënuar ylli i Lyon (VIDEO) Lyon ka ngushtuar në 1-2 rezultatin në shtëpi përballë Leipzig, shkruan Albeu.com. Është ylli i skuadrës Houssem Aoua
Ramos shfrenon fantazin, tregon si duhet të votohet për "Topin e Artë" Gara për "Topin e Artë" më shumë se kurrë këto vitet e fundit ka ngritur shumë diskutime dhe aludime sa i takon fituesit
"Duket më i interesuar që të mos dëmtohet se sa të largojë topin", tifozi shpërthen ndaj Xhakës (VIDEO) Granit Xhaka është sërish në qendër të kritikave, nga tifozët e Arsenalit në rrjetet sociale. Mesfushori shqiptar jav
Nuk fitoi "Topin e Artë", Cristiano Ronaldon e bën krenar i biri “Bëmë baba të të ngjaj!” Kjo shprehje vlen për Cristiano Ronaldon dhe të birin e tij, i cili edhe pse në moshë 9-vjeçare
Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit (VIDEO) Jose Mourinho ka zbuluar se përse i dha Tory Parrotit topin e ndeshjes në fitoren 5-0 të Tottenham Hotspurit ndaj Burnle
Zhbllokohet sfida, Milan në avantazh përballë Bologna (VIDEO) Milani ka zhbllokuar rezultatin në transfertë ndaj Bologna. Është Piatek ai i cili dërgoi topin në rrjetë duke u treguar
Lazio barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në "Olimpico". Luiz Felipe ka dërguar topin në rrjetë në
Deda: "Topi i Artë" më mërziti, Superioren e ndjek shumë pak Julian Deda në studion e Pressing, ka prekur disa tema. Aktori i mirënjohur foli për “Topin e Artë”, rolin e psikologut