999 rezultate për

topi

Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
"Zgjedhjet nuk i luan Topi e jo Ilir Meta" Pas vendimit të presidentit të Republikës, Ilir Meta, për anulimin e zgjedhjeve lokale të parashikuara për t’u zhvilluar
Kombëtarja pranë golit, Hysaj lëshon predhën (VIDEO) Kombëtarja e shqiptare e ka nisur me furishëm transfertën ndaj Islandës. Ishte kapiteni Elseid Hysaj ne minuten e 3
Morata: Nuk dua të rikthehem te Chelsea, vetëm spanjollët më pasonin topin Morata nuk dëshiron të rikthehet në Londër. Në një intervistë për "Goal.com", spanjolli u rikthye në kohë dhe foli pë
Legjenda e Barcelonës: Jepjani Topin e Artë Van Dijkut Koeman mendon se Van Dijk duhet ta fitojë “Topin e Artë”. Lionel Messi është favoriti numër një për ta fituar “Topin
"Jam nip i topiajve": Bamir Topi çudit me prejardhjen e tij nga fisi i njohur Bamir Topi mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur rreth librit të tij të sapo p
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
Nuk përmbahet Chelsea, shënon golin e dytë (VIDEO) Goli i shënuar nga Giround ndezi shkëndijat në këtë finale të Europa League. Vetëm 10 pas golit të parë në të 60’ ësh
Neymar nuk e përballon dot topin mes këmbëve, shikoni ç’bën (VIDEO) Brazili po zhvillon stërvitjet para fillimit të Copa America. Njëra nga skuadrat favorite ka grumbulluar lojtarët, du
Laptopi me dy ekrane prezantohet nga Asus Asus ka prezantuar kohët e fundit disa ide interesante për laptop që kanë më shumë se një ekran. Vitin e kaluar, për
Bamir Topi: Ç'më tha Sali Berisha fill pas vrasjes së Azemit Ish-Presidenti Bamir Topi ka shkruar nw librin e tij edhe momentet kur u vra Azem Hajdari si edhe revoltwn qw pasoi duke
Vrasja e Azem Hajdarit, Bamir Topi: Si më çoi Berisha drejt kurthit me armë në Shkodër Ish-presidenti Bamir Topi ka treguar se çfarë i ka thënë sipas tij Berisha pas vrasjes së Azem Hajdarit dhe devijimi i c
Ishe puçist! Berisha flet për kërcënimin me jetë ndaj Topit Libri i Bamir Topit ka shkaktuar mjaft debate në publik për shkak se aty akuzohen një numër jo i vogël politikanësh bash
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
"Ronaldo duhet të fitojë ‘Topin e Artë’ për këtë arsye" Ish-futbollisti australian, Tim Cahill thotë se Cristiano Ronaldo duhet ta fitojë "Topin e Artë" për shkak të asaj që ka
Topi: Si ma uli Berisha helikopterin tek oborri i shtëpisë, brenda ishte një këngëtare që paguhej nga garda Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Bamir Topi: Këto janë kurthet që më bënë Berisha me Visho Ajazin Krijimi i subjektit të ri politik, Fryma e Re Demokratike, në vjeshtën e vitit 2012, me në krye Bamir Topin, është përje
Merr topin që nga mesi i fushës, talenti shqiptar realizon super gol (VIDEO) Florent Hasani vazhdon me paraqitje te shkëlqyer në Hungari. 22 vjeçari realizoi golin e 3-të për skuadrën e tij, Dio
Topi rrëfen si ia qëlluan me raketa helikopterin në Irak: Rama i ka dhënë Berishës copa pushteti Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Bamir Topi: Çfarë më tha Ramiz Alia për Berishën në takimin kokë më kokë Libri i Bamir Topit ka ngjallur debate në arenën politike. Në këtë libër, Topi ka shkruar ngjarjet kryesore të eksper