999 rezultate për

topi

Zhbllokohet super sfida, Juventusi kalon në epërsi (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida kreysore e kësaj jave në Seria A. Juventusi ka arritur të dëegojë topin në rrjetë
Freiburg barazon në minutat e fundit Dortmundin (VIDEO) Freiburg ka befasuar Burussian e Dortmundit duke arritur të shenojë në minutën e 89' duke barazuar rezultatin në 2-2.
Barazohet rezultati në sfidën Lille-Chelsea (VIDEO) Skuadra franceze e Lille ka arritur të barazojë rezultatin përballë 'bluve të Londrës'. Sulmuesi Osimhen ka dërguar t
Befasohet Barcelona, Interi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Barcelonës. Argjentinasi Lautaro Martinez arriti të dë
Faqet e mëdha sportive tallin keq Xhakën, tifozët: Ka frikë nga topi (FOTO LAJM) Granit Xhaka është bërë kapiten i Arsenalit pas shumë polemikash. Ai me sa duket po përballon i vetëm presionin e të mba
Neymar e bën rrugë, realizon në të 3 ndeshje radhazi (VIDEO) PSG ka gjetur golin e avantazhin në transfertën e Bordeaux në minutën 70’. Ka qenë Neymar që nuk e ka patur të vësht
"Edhe në banjë marr laptopin", Flor Binaj tregon jetën e ngarkuar që bën (FOTO LAJM) I ftuari i sotëm në 'Ftesë në pesë' ishte Florjan Binaj, aktori i madh i humorit. Të gjithë i dimë përmendësh rolet e ti
E larguan si dështak, Silva përshëndet Milanin me gol (VIDEO) Andre Silva duket se e ka gjetur ritmin pas transferimit tek Eintracht Frankfurt. Silva ishte protagonist për ekipin e t
Higuain tregon sesi humbi Argjentina Kupën e Botës (VIDEO) Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka folur për Kupën e Botës 2014 dhe rastin e artë të humbur, i cili i kushtoi me
Zhbllokohet supersfida në "San Siro", Interi kalon në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh përballë Lazios. Është mbrojtësi Danilo D'Ambrosio i cili në minutën e 23 dërgon topin n
Reali zhbllokon ndeshjen përballë Sevillas (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Sevillas në shtëpinë e këtyre të fundit. Është sulmuesi kryesor i lo
Mes drithërimave Liverpool merr 3 pikë përballë Chelsea (VIDEO) S’ka kush ta ndalë Liverpoolin e Jurgen Klopp. Në xhiron e gjashtë në Premierligë, Redsat morën pikët e plota në udhë
Portieri egjiptian bën pritjen e shekullit (VIDEO) Portierët janë ndër lojtarët më të nënvlerësuar në një fushë futbolli. Zakonisht janë sulmuesit ata që vjedhin titujt
Heshtje në 'San Siro', Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Milanit me anë sulmuesit kryesor Lukaku i cili pas një gjuajtje
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
Mourinho: Eto'o duhet ta fitonte 'Topin e Artrë' Jose Mourinho nuk ka kursyer elozhet për Samuel Eto'o. Sipas trajnerit portugez, sulmuesi kamerunas duhet të fitonte
Ngushtohet rezultati, shënon Atletico (VIDEO) Atletico Madrid ka ngushtuar rezultain përballë Juventusit me anë të Savic. Mbrojtësi dërgoit topin me kokë në rrjetë
Owen zbulon dramën: Djali im nuk do të jetë kurrë një futbollist pasi vuan nga... Michael Owen arriti që të fitojë “Topin e Artë” gjatë karrierës së tij futbollistike. E në Angli pritej që edhe djali i
"Skuadra duhej ta bindte Kanten që të mos vraponte më në stërvitje" Jamie Vardy thotë se ishte kënaqësi te ishte shok skuadre te Leicester me N’Golo Kante teksa zbuloi se dikur duhej që s
Dy dështime radhazi nga pika e bardhë, çfarë po ndodh me Griezmann? (VIDEO) Franca siguroi fitore 3-0 ndaj Andorrës në ndeshjen e të martës duke grumbulluar plot 6 pikë në harkun e 3 ditëve, mirëp