999 rezultate për

topalli

Faton Topalli provokon kolegen deputete Në seancën e sotme gjyqësore ndaj deputetëve të Vetëvendosjes lidhur me hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend, pati edhe
Nusja e Jozefina Topallit bëhet trend në Instagram (FOTO LAJM) Eva Murati duket se është bërë trend në botën e memeve dhe njerëzit ekanë kthyer në dihull nusene djalit të Jozefina To
Jozefina Topalli feston ditëlindjen, flet edhe për rikthimin në politikë Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka sot ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes është suprizu
Jozefina Topalli feston ditëlindjen larg PD-së dhe Kuvendit (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka sot ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes është supriz
Vjen reagimi i parë ndaj urdhërarrestit të tre deputetëve I vetmi që është paraqitur në seancën e sotme nga katër deputetët e Vetëvendosjes që akuzohen për hedhje të gazit lotsje
Jozefina Topalli për ambasadorët: Bënë veprimin që nuk ndodh në asnjë vend të botës Teksa ish-ministrja e integrimit Majlinda Bregu është ftuar në News24 për të folur për rolin e ambasadorëve të huaj në S
As Berisha e as Basha, demokratja e preferuar e Ramës është Jozefina Topalli Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës në News 24 ka folur gjërë e gjatë mbi zhvillimet politike në vend, marrëdhëniet
Faton Topalli pranon edhe humbjen Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt, Faton Topalli ka thënë në një linjë direkte për KTV-në, se do të pran
Topalli si Meta, ish-kryeparlamentarja reagon ndaj "burgosjes" së Tahirit Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli tashmë jashtë angazhimeve politike ka gjetur më në fund kohë për pushime larg
Pamje të rralla, Topalli mbi motorr në shkretëtirën kuvajtiane Të veshur gjithnjë shik, me flokë të krehura e buzëkuq të ndezur. Kështu e kemi parë gjithnjë kryetaren e Kuvendit të Sh
Basha e la jashtë listës, Berisha lavdëron si rrallë herë më parë Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Edi Rama duke e quajtur mashtru
Basha e la jashtë Kuvendit, Topalli i rikthehet fshatit Pas mosmarrëveshjeve të mëdha brenda PD dhe përjashtimit nga lista e PD-së, Jozefina Topalli është “rikthyer” në fshat.
Patozi rrëfen çfarë e prishi marrëdhënien mes tij dhe Jozefina Topallit Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi ka folur për mungesën e disa emrave të njohur si kritikë kryesorë të Lulzim Bashës n
Topalli s’i ndahet Bashës: Po të dojë Berisha e heq nga PD-ja për 24 orë “ishte e papritur, nuk gjen sens, nuk gjen logjik, nuk gjen arsye”, keshtu eshte shprehu Jozefina Topalli per mungesen e
Topalli-Bashës: Të mungon morali, ka krijuar një opozitë hipokrite Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli akuzoi Lulzim Bashën për mungesë morali, por edhe legjitimiteti br
U la jashtë Parlamentit, si janë fundjavat e Jozefina Topallit? (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka kaluar fundjavën e saj me të birin, Genarin, me të cilin ka post
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
Topalli: Basha e la vendin pa opozitë, Rama më i fortë se kurrë Pavarësisht se Basha e la jashtë Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli nuk ka ndërmend të shkëputet nga politika e as
Topalli ende me inate ndaj Bashës: Ju tregoj aktin me të cilin ai po tradhton PD-në Jozefina Topalli ka komentuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, për lëvizjen e tij më të fundit politike për reformën zgj
Vajza e Topallit shpërthen kundër komunistëve: Gjaku s’bëhet ujë! Vetëm një ditë një pas cermonisë përkujtuese së Pezës dhe shfaqja e veteranëve me portretin e Enver Hoxhës ka reaguar as