999 rezultate për

topalli

Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo
Vijojnë largimet e Vetëvendosjes: Jep dorëheqje edhe Faton Topalli Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Dorëhiqet edhe Topalli, thotë se Visar Ymerit i bënë puç Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Luiz Ejlli zbulon se nuk është fejuar asnjëherë me vajzën e Jozefina Topallit (VIDEO) Këngëtari Luiz Ejlli pas shumë vitesh shkëputje nga bota muzikore u rikthye me rastin e Festivalit të Këngës në RTSH me
Gjykata i shpall fajtor Kurtin dhe tre deputetë, kaq vite burg marrin Katër deputetët e VV’së janë shpallur fajtorë në Gjykatën Themelore të Prishtinës për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuve
Prokuroria heq dorë nga një akuzë ndaj Faton Topallit Ka nisur seanca gjyqësore për katër deputetët e akuzuar të VV’së për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend. Express rapor
Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, poston foton e vjetër me familjen (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është një nga politikanet që rrallë poston fotografi në rrjete sociale por këtë herë ajo është brë shum
Jozefina Topalli uron Krishtlindjet me një mesazh prekës për Florencin Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe ka reaguar në lidhje me v
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Berisha jep lajmin e mirë: Rikthehen në PD Topalli, Patozi e Bregu Largimi i Jozefina Topallit, Astrit Patozit, Bregut e Imamit shkaktoi zhurmë e inate brenda PD-së. Sali Berisha mbr
Luiz Ejlli tregon hapur arsyen e ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në median rozë u përfol për një ndarje të mundshme mes këngëtarit të njohur Luiz Ejlli dhe Megit, vajzë
Këngëtari për lidhjen me vajzën e Jozefina Topallit: Ishte një flluskë sapuni Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk
Monika po kopjon Ilirin? Pamjet si Meta sulmoi dhe ofendoi rëndë Topallin (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhi një përplasje e ashpër mes opozitës dhe maxhorancës. Pas votimit të Kr
Eva Murati s’do të jetë më nusja e Topallit, tregon se i ka ardhur në majë të hundës Moderatorja shumë e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart” ku ka rrëfyer ndër të tjera edhe pë
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli drejt Festivalit të RTSH (VIDEO) Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari thyen heshtjen Ata lanë pas vite të tëra dashuria edhe u ndanë, duke u bërë kryetemë e mediave për një kohë të gjatë. Vajza e demokr
Topalli zbulon personin që e publikoj në media fyerjen e Aidës ndaj Albin Kurtit Që nga dita e kaluar Vetëvendosje ka hyrë në një krizë të brendshme pasi publikimit në media që Aida Dërguti e quajti Al
Thyhet miti i gruas së hekurt, Topalli përlotet në studio Jozefina Topalli ka qenë e ftuara e sotme në News 24 me Eni Vasilin. Ajo ka diskutuar për shumë tema, ka thënë opini
Topalli rrëfehet hapur për marrëdhënien me Berishën: Jam me fat për atë njeri Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në News24 ka sqaruar ndër të tjera edhe marrëdhënien që ka me ish-krye
Kapeni për zhelesh e qiteni jashtë, Topalli sqaron deklaratën e famshme Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në News24 ka sqaruar përse e përdori shprehjen e bërë virale: “Kapeni