999 rezultate për

topalli

Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,
Topalli: Luli hyn në Kuvend për mandatet, është i paaftë Si ish kryetare e kuvendit, Jozefina Topalli ka ngritur një pyetje që i drejtohet opozitës, por më së shumti drejtuesit
Nusja e djalit të Jozefina Topallit qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Eva Murati shquhet për linjat e saj perfekte dhe kujdesin që ka për fytyrën e saj. Por në fakt ka qenë vetë moderator
Jozefina Topalli "thumbon" PD-në: 4 shahistët që luajnë me dhimbjen e popullit Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë, Jozefina Topalli me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka sulmuar klasën
A do t’i rikthehet politikës? Përgjigjet Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka folur për rikthimin e mundshëm të saj në politikë e ftuar te Rudina. “T
"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
Topalli: Baba Kurti harroi që dikur i tha Mustafës " Argat i Serbisë" Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, i është sulur ish-kolegut të tij të partisë, tashmë Kryetarit të Vetëvendosjes, Albin
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l
Apeli konfirmon dënimet me burg ndaj Kurtit, Haxhiut, Kadajt dhe Topallit Gjykata e Apelit ka vërtetuar dënimin me burgim me kusht për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin,Albulena Haxhiun,Donik
S'do t'a njihni! Si dukej Jozefina Topalli (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është një prej femrave më të njohura e më të ndjekura nga publ
Djali i Jozefina Topallit shton dyshimet për ndarjen nga Eva Murati Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
U nda nga djali i Topallit? Eva Murati flet për dasëm Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
Pasi ndau vajzën e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën deklaratën e papritur Një vit më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi i kishin dhënë fund lidhj
Rishfaqet në Kuvend Jozefina Topalli, injoron plotësisht Lulzim Bashën (FOTO LAJM) Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli, është rishfaqur për herë të parë pas kaq kohësh në Kuvend. Demokratë e socia
Dhuratë speciale, Rama surprizon "Jozefina Topallin" (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, e njohur ndryshe si "Jozefina" festoi ditëlindjen pak ditrë më parë. Me
A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon më në fund Eva Murati Prej disa javësh në median online është aluduar fort për një ndarje të mundshme mes Eva Muratit dhe djalit të Jozefina T
E FUNDIT/ Jozefina Topalli hedh në gjyq Kuvendin! Deputetë dhe ish-deputetë të opozitës dhe pse bojkotuan parlamentin me vullnetin e tyre në periudhat qershor 2014 Janar
Festoi ditëlindjen pa Gënarin, shtohen dyshimet për ndarjen e Eva Muratit Javën e kaluar lajmi se Eva Murati është ndarë nga Genari, djali i Jozefina Topallit, bëri namin në rrjete sociale dhe n
Deputeti që sot u shfaq me dorë të thyer në kuvend (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli është i interesuar për zhvillimet në Kuvend. Ai në seancën e sotme
U nda me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati tregon lojën Moderatorja e njohur Eva Murati prej disa vitesh është në një lidhje serioze dashurie me Genar Topallin. Dyshja e nj