999 rezultate për

topalli

Jozefina Topalli "shfryn" ndaj Bashës: I dhe Edi Ramës çdo gjë Ish-kryetarja e Kuvenbdit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha të cili
AKI nuk ka verifikuar spiunin e BIA-s në zyrën e Thaçit Ndonëse raportimi i Shefit të AKI-së, Shpend Maxhunit në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligje
Jozefina Topalli: Një demokrat nuk djeg as mandate as shkolla Pas diehjes së shkollës në Shkodër ku ishin ccuar paraprakisht materiale të cilat do të shërbenin në datën e zgjedhjeve
"S’ishte femra që më çmendte"/ Rrëfimi i fortë i Mustafa Nanos për Jozefina Topallin Analisti i njohur shqiptar, Mustafa Nano, ka bërë një shkrim të rrallë për ish-kryeparlamentaren Jozefina Topalli, në të
Ish-badigardi i Topallit merr postin e rëndsishëm Një emër tjetër, ardhur nga PD, ngjitet në pozicionet më të larta të administratës. Marjan Laca, i cili që në kohën e
Diplomohet djali i Jozefina Topallit, Eva Murati bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ditën e sotme djali i Jozefina Topallit, Genari ka dhënë lajmin e bukur se është diplomuar në “Universita Cattolica del
Topalli: PSD është pro vazhdimit të punës së komisionit për shtetasit turq Kryetari i Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e AKI-së, Faton Topalli, ka thënë se në rastin e dëbimit të shtetasve
A do të rikthehet Jozefina Topalli në politikë? Mbrëmjen e sotme, në edicionin e dytë të “Në kurthin e Piter Pan” ishte e ftuar ish- kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topa
U nda nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari fotografohet me Fifin Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë shumë e komentuar së fundmi në media për shkak të thashethemeve se
Berisha regon për "sherrin" Topalli-Basha Ish-kryeministri Sali Berisha, të enjten, ka komentuar akuzat e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli ndaj kreut të
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,
Topalli: Luli hyn në Kuvend për mandatet, është i paaftë Si ish kryetare e kuvendit, Jozefina Topalli ka ngritur një pyetje që i drejtohet opozitës, por më së shumti drejtuesit
Nusja e djalit të Jozefina Topallit qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Eva Murati shquhet për linjat e saj perfekte dhe kujdesin që ka për fytyrën e saj. Por në fakt ka qenë vetë moderator
Jozefina Topalli "thumbon" PD-në: 4 shahistët që luajnë me dhimbjen e popullit Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë, Jozefina Topalli me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka sulmuar klasën
A do t’i rikthehet politikës? Përgjigjet Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka folur për rikthimin e mundshëm të saj në politikë e ftuar te Rudina. “T
"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
Topalli: Baba Kurti harroi që dikur i tha Mustafës " Argat i Serbisë" Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, i është sulur ish-kolegut të tij të partisë, tashmë Kryetarit të Vetëvendosjes, Albin
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l
Apeli konfirmon dënimet me burg ndaj Kurtit, Haxhiut, Kadajt dhe Topallit Gjykata e Apelit ka vërtetuar dënimin me burgim me kusht për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin,Albulena Haxhiun,Donik
S'do t'a njihni! Si dukej Jozefina Topalli (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është një prej femrave më të njohura e më të ndjekura nga publ