999 rezultate për

topalli

Dash Shehi i bën thirrje publike Jozefina Topallit: Kthehu në politikë, na duhesh! Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi gjatë një interviste për mediat tha se para 5-6 vitesh mendonte se Rama ishte njeri i ku
Pasi u nda me Genar Topallin, Eva Murati “bëhet” nuse (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit Eva Murati ka qënë shpesh herë në vëmendjen e mediave rozë për shkak të marrëdhënies së saj me dja
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli një shëtitje me nipin buzë liqenit (FOTO LAJM) Para pak kohësh Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të pari pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partner
A duhet të rikthehet Topalli në PD? Salianji befason me përgjigjen Largimi i disa figurave të rëndësishme nga Partia Demokratike solli zhgënjim mes demokratëve por edhe në elektoratin e s
Jozefina Topalli flet për një "lëvizje të re", po i kthehet politikës ish-kryeparlamentarja? Ish kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë dhe Nënkryetare e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, tha sot se, pas tre d
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli shfaqet me nipin në publik (FOTO LAJM) Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe. Vajza e saj Megi,
Vjedhja e targave, kolaudimi dhe si u vëzhgua deri në ekzekutim Santjago Malko Pas vrasjes së Santiago Malkos, kamerat e sigurisë kanë hedhur dritë mbi dinamikën e ndjekjes së tij këmba-këmbës nga dy
Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Eva Murati, një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbiz është treguar mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private
Mësuesi rreh pa u ndalur nxënësin në orë të mësimit (VIDEO) Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës me shpulla. Kjo video
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë. ‘Newsbomb’ k
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO LAJM) Një ëngjëll është shtuar sot në familjen e Jozefina Topallit. Vajza e saj, Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.
Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirm
Faton Topalli: Gjasat për qeveri teknike janë zero Deputeti i Kuvendit të Koso0vës nga radhët e PSD-së, Faton Topalli është shprehur i bindur se Kuvendi do të shpërndahet
Vajza e Jozefina Topallit shtatzanë, kush është bashkëshorti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Pas bashkëjetesës, vjen lajmi i ëmbël, vajza e Jozefina Topallit është shtatzënë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Vajza e Jozefina Topallit në një lidhje të re, publikohen fotot e saj me partnerin (FOTO LAJM) Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka nisur prej kohësh një marrëdhënie tjetër romantike dhe vetëm tani u bënë publike disa
1 vit pas ndarjes me djalin e Jozefina Topallit, reagon Eva Murati (FOTO LAJM) Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, nisën të dukeshin nëpër media si çift diku rreth 2013-ës, kur filluan
Jozefina Topalli "shfryn" ndaj Bashës: I dhe Edi Ramës çdo gjë Ish-kryetarja e Kuvenbdit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha të cili
AKI nuk ka verifikuar spiunin e BIA-s në zyrën e Thaçit Ndonëse raportimi i Shefit të AKI-së, Shpend Maxhunit në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligje