999 rezultate për

topalli

A do të rikthehet Jozefina Topalli? Habit demokrati: Nuk është larguar asnjëherë nga PD! " S’mund të bëhet ftesë, kur për kaq vite ke qenë pjesë e rëndësishme të partisë. Ata janë pjesë e partisë. Është anëtar
A do e pranonte Basha Jozefina Topallin sërish në parti? Përgjigjet haptas PD Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka deklaruar se dera e partisë mbetet e hapur për çdo ish-zyrtar, edhe për
Jozefina Topalli nuk mban më, e quan Bashën "minë me sahat": Njësoj si Enver Hoxha! "Një dështak, manipulator si Enver Hoxha!" Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli, ka reaguar ashpër pas videos së shpër
Rama fali pasuritë kriminale? Shpërthen në akuza Jozefina Topalli: Boll është boll! "Ky është një ndër skandalet më të urryera e brutale që kam dëgjuar në këta tre dekada..." Ish-kryetarja e Kuvendit J
Rama ironizon Hajdarin pasi i ndërpreu fjalën: Patjetër zonja Topalli! Kryeministri Edi Rama nga Këshilli Kombëtar për Integrim ka bërë ironi me kryetaren, Rudina Hajdari të cilën e ka quajtu
Topalli sulmon Bashën: Ia fali gjithçka Ramës Jozefina Topalli ka reaguar lidhur me marrëveshjet e diskutuara në Këshillin Politik, dhe akuzon Bashën për paktet me Ra
Jozefina Topalli bën akuzën e fortë: Rama e Basha kanë qënë gjithmonë bashkë! "Këta janë dhe kanë qënë gjithmonë bashkë..." Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli reagon pas arr
Kush është dhëndri "sekret" i Jozefina Topallit për të cilin shkruan edhe Forbes (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Parlamentit dhe ish nënkryetarja e PD Jozefina Topalli prej disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj M
I penduar që nxorri në "pension" Jozefina Topallin? Basha habit me përgjigjen Në zgjedhjet e fundit, kryetari i PD Lulzim Basha nuk kandidoi për deputet figura të rëndësishme politike demokrate.
Djali i Jozefina Topallit fiton postin e rëndësishëm Djali i Jozefina Topallit, Genar Topalli është emëruar në pozicionin e Audituesit në Departamentin e Auditimit të Buxhet
Rishfaqet Jozefina Topalli e poston foton e adhurueshme nga karantina: Parajsë! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Jozefina Topalli është shkëputur nga politika dhe po shijon kohë pranë familjes së saj. Ish-kryeparlame
Jozefina Topalli akuzon ashpër Lulzim Bashën: Tradhtoi demokratët! Jozefina Topalli hodhi akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha duke thënë se shndërroi Partinë Demokratike në parti karna
Në formë të shkëlqyer, si duket vajza e Jozefina Topallit pas lindjes (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj më parë ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli në jet
Kryesuan Kuvendin, çfarë mendojnë sot Topalli e Dokle Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e p
Jozefina Topalli sulmon ashpër Bashën: Zhduku PD! I dha Ramës mandatin e tretë Ish deputetja Jozefina Topalli ka sulmuar ashpër kryedemokratin Lulzim Basha. Tryeza e sotme për Reformën Zgjedhore k
Topalli thumbon opozitën: Ja kështu, u kthyen në krahët e Gjiknurit (FOTO LAJM) Marrëveshja e bërë publike sot midis opozitës dhe mazhorancës për të formuar “Këshillin Politik” dhe ku do të vendoset p
Marrëveshja e fshehtë Rama-Basha, Topalli tregon çfarë u kurdis mes tyre Edhe demokratët e "vjetër" kanë mbetur pafjalë nga marrëveshja surprizë mes maxhorancës dhe opozitës sot për Reformën Zg
Përlot Jozefina Topalli: Kur po lindja vajzën, te rruga kalonte arkivoli i babait tim Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka treguar një moment prekës të jetës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” në
Dhëndri "misterioz" i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit (FOTO LAJM) Krishtëlindjet janë festuar edhe në familjen e sapokrijuar të Megi Topallit dhe Angjelin Serreqit. Ka qënë ky i fun
Dhëndri i Jozefina Topallit tregon për herë të parë fytyrën e djalit të tij (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes Jozefina Topalli u bë nënë vetëm pak muaj më parë. Dhëndri i ish-kryeparlamentares Jozefina To