999 rezultate për

topalli

Bëri xhiron në rrjetet sociale, nusja e Jozefina Topallit sqaron "foton" me Neymarin (FOTO) Moderatorja e njohur sportive Eva Murati së fundmi është bërë protagoniste e rrjeteve sociale për shkak të një fotoje të
Bashës i bie të fiket vetëm në fushatë, por ja ç’bën Jozefina Topalli (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli në rrjetin social Facebook ka publikuar një foto ku shfaqet së
Ministri i Ramës i thur elozhe Topallit: E vetmja grua që ka bërë diçka për Shkodrën Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati nga një takim me gratë e vajzat shkodrane bëri një deklaratë të fortë në lidhje me dep
Parti të re me Topallin? Kodheli habit me deklaratën e saj (VIDEO) Jozefina Topalli dhe Mimi Kodheli janë padyshim dy figurat femërore më të “lashta” të poleve politike PS-PD, pasi karrie
Topalli akuza të rënda Bashës: Lista e kandidatëve për interesa të familjes Ish Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” deklaroi se Lista Bash
Basha flet për Jozefina Topallin, shikoni çfarë bëjnë mbështetësit e saj (VIDEO) Sonte Lulzim Basha hapi fushatën në Shkodër, ndërsa gjatë fjalës së tij përmendi për herë të parë ne emër Jozefina Topal
Shehi shpërthen ndaj Jozefina Topallit: Luftë për mandate kundër PD Kreu i LZHK-së dhe kandidati për deputet në listat e PD, Dashamir Shehi, deklaron se të kërkosh shkarkimin e kryetarit t
Imami: Basha hoqi Topallin nga lista e vuri shtëpiake që kanë pjellë nga 3-4 fëmijë (VIDEO) Deputeti i PD-së, Artan Imami, në një lidhje me emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme foli për mospërfshirjen e tij dhe t
Grida Duma: Ja pse Jozefina Topalli u përjashtua nga lista e PD-së Kandidatja e Partisë Demokratike në Tiranë, Grida Duma ka treguar përse u mor vendimi për lënien jashtë listës së PD-së
Patozi flet për herë të parë për takimin me Boden, Bregun dhe Topallin Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë për takimin e sotëm me pjesën tjetër të kritikëve të Bashës
Genc Pollo në krah të Bashës, sulmon Topallin, Bregun, Imamin dhe Patozin Me anë të një statusi në “Facebook”, deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo ka komentuar situatën brenda PD-së. A
Sa firma duhen për shkarkimin e Lulzim Bashës? Jozefina Topalli dhe Arben Imami kërkuan sot publikisht shkarkimin e Lulzim Bashës si kryetar të PD-së pas publikimit të
Topalli, Bregu, Imami dhe Patozi mblidhen në kafe pas kërkesës për shkarkimin e Bashës Fill pas deklaratës publike për shkarkimin e Lulzim Bashës, katër deputetë demokratë që nuk janë përfshirë në listat e z
Topalli dhe Imami kërkojnë shkarkimin e Bashës, por a di gjë Berisha? Jozefina Topalli dhe Arben Imami kërkuan sot publikisht mbledhjen e forumeve të PD-së dhe shkarkimin e Lulzim Bashës duk
Topalli dhe Imami kërkojnë shkarkimin e Lulzim Bashës Jozefina Topalli dhe Arben Imami kanë dalë në një konferencë të përbashkët për shtyp duke kërkuar largimin e Lulzim Bash
Basha nuk e futi në listë, reagon për herë të parë Topalli Jozefina Topalli ka reaguar për herë të parë që prej datës 26 maj kur u shpallën edhe listat e kandidatëve për deputetë
Ish-anëtari i KLD kritikon Bashën: Shqipëria ka nevojë për modelin Topalli Pas përjashtimit nga lista e deputetes Jozefina Topallit, ka reaguar ish- këshilltari i Jozefina Topallit, Lulzim Lelçaj
Basha e hoqi nga lista, reagon për herë të parë Jozefina Topalli Partia Demokratike më në krye Lulzim Bashën ka dorëzuar në KQZ listën me 140 kandidatët për deputetë në zgjedhjet që do
Basha "krasit" PD, kush janë 26 të përjashtuarit nga lista Mbrëmë vonë Basha dorëzoi listën e kandidatëve për deputetë në KQZ. Ajo që bie më shumë në sy është mungesa e disa f
20 vite në politikë, Topalli rrëfen herën e parë me Berishën E konsideruar si “zonja e hekurt” e PD-së Jozefina Topalli vjen në një rrëfim ndryshe, një rrëfim sa larg dhe afër polit