999 rezultate për

topalli

Eva Murati është lodhur së etiketuar si “nusja e Jozefina Topallit” (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Ge
Eva Murati "braktis" djalin e Jozefina Topallit, arratiset me pushime (FOTO LAJM) Eva Murati pak pasi ka mbyllur sezonin e ngarkuar televiziv ka nisur pushimet e saj buzë detit por këtë herë ndryshe n
"Jozefina Topalli" rrëfen çfarë e lidh me Edi Ramën Aktorja e humorit Rudina Dembecaj duket se ka goditur në shenjë me programin " Mos i fol shoferit" ku edhe e moderon ve
Topallit nuk i del inati me Bashën: ”Moj kohë, rend më shpejt se tmerri im”…! Pas mbledhje së grupit parlamentar të PD-së, ku kreu i saj kishte thirrur sot edhe deputetët e rinj që u votuan në 25 qe
Rudina Dembecaj tregon çfarë nuk i pëlqen te Jozefina Topalli Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj njihet më shumë në Shqipëri për roline saj të famshëm, Si Jozefina Topalli dh
Jozefina Topalli reagon për fitoren e Bashës Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozena Topalli ka ka vendosur tw reagojë pas fitores së thellë së Lulzim Bashës
Pas zgjedhjeve mund të formohet një lëvizje e re brenda PD? Ja çfarë thotë Topalli Deputetja demokrate Jozefina Topalli, e ftuar sot në studion e “Kjo Javë’, me gazetaren Nisida Tufa, ka analizuar situat
Topalli për situatën në PD: Shqiptarët e shkarkuan Bashën më 25 qershor! Deputetja demokrate Jozefina Topalli, e ftuar sot në studion e “Kjo Javë’, me gazetaren Nisida Tufa, ka analizuar situat
Rudina Dembacaj: Shumë respekt për Topallin por do ta imitoj sërish Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj njihet më shumë në Shqipëri për roline saj të famshëm, Si Jozefina Topalli d
Kështu quhet në të vërtetë vajza e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajz
Topalli sulmon Bashën: Çuni i mirë i Ramës... Deputetja e PD-së, Jozefina Topalli ka reaguar ashpër, me anë të një statusi në “Facebook”, ku ka sulmuar Lulzim Bashën,
U nda nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari i njohur: Veç familja... (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë ka kaluar që kur këngëtari dhe njëkohësisht noteri Luis Ejlli deklaroi se ishte ndarë përfundimisht nga
Basha më në fund thyen heshtjen, nga Shkodra flet për kundërshtarët dhe Topallin Në përfundim të takimit që pati me demokratët në qytetin e Shkodrës, Basha përpara medias është pyetur lidhur më akuzat
Deklarata "shokuese" e Topallit: Pas Lulzim Bashës fshihet... Jozefina Topalli bën një deklaratë të fortë në “Komiteti” duke thënë se pas Bashës, fshihet kryeministri Edi Rama si per
Jozefina Topalli: Kush voton Bashën nuk është demokrat! Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli nuk ndalet në akuza ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha. Me anë të një reagim
Topalli ankohet tek gjermanët: Basha rrënoi PD-në… Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka zhvilluar një takim më zyrtarë të lartë të Bundestagut gjerman, ku ju ka r
A është kjo arsyeja e vërtetë pse Topalli nuk u fut në listën e PD? (VIDEO) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, duke folur sot në emisionin “Përballë” në TVSH tha se Basha futi në listë vetëm ata që
Doli deputet në Shkodër, Nard Ndoka thumbon keq Jozefina Topallin Deputeti Nard Ndoka në një intervistë ka folur mbi jetën e tij, politikën, batutat në rrjet dhe marrëdhënien brenda PD.
Jozefina Topalli deklaratë “shokuese”: Ka dy muaj që familja ime po monitorohet! Ish drejtuesja e kuvendit të Shqipërisë ka rrëfyer për herë të parë se prej dy muajsh, shtëpia e saj është vënë nën mbik
Rama feston ditëlindjen, "Jozefina Topalli" ka një urim special (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e shënuar. 4 korriku nuk është festa më e rëndësishme në Amerikë, ajo ditëlindja e aktor