E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
999 rezultate për

todor

Reagon Todorov: Vendimi i Gjykatës për LSDM-në është i kundërligjshëm dhe skandaloz VMRO-DPMNE-ja e ka cilësuar si të kundërligjshëm dhe skandaloz vendimin e gjykatës administrative për të pranuar padinë
VMRO nuk pranon vendimin e Administratives: Ne jemi fitues të zgjedhjeve Skenari të vjedhur fitoren e zgjedhjeve na bën edhe më të fortë, më të vendosur në qëllimin tonë për të mbrojtur demokra
Tensione brenda koalicionit të LSDM-së Nënshkrimi i bashkëpunimit parazgjedhor me radikalin serb Dragisha Miletiq i ka trazuar marrëdhëniet brenda partisë më t
Kush do ta zëvendësoje Gruevskin? Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski me emërimin e ministrave të punëve të jashtme, Nikolla Poposki dhe atë të shënd
Todorov: Nuk ka paralajmërime për takim të liderëve Ministri i Shëndetësisë dhe shefi i ekipit negociues të VMRO-DPMNE-­së, Nikolla Todorov, pret që së shpejti të ketë përp
Todor Petrov nuk tërhiqet nga ideja për Kryqin në Butel Ideatori i Kryqit në Butel Todor Petrovi nuk tërhiqet nga ideja e tij edhe pse ai u rrah për këtë shkak. Petrovi në n
Ekspertët: Todor Petrov të ndiqet penalisht për racizëm (VIDEO) Shfaqja dhe përdorimi i simboleve raciste nga ana e kryetarit të kongresit botërorë maqedonas, Todor Petrov, është vepër
Vanhoutte i shokuar nga simbolet naziste në megafonin e Petrovit Ndërmjetësuesi belg në procesin politik në Maqedoni Peter Vanhoutte është i neveritur nga simboli nazist në megafonin e
Petrov provokon shqiptarët, simbole naziste në megafon (VIDEO) Kryetari i Kongresit Botëror Maqedonas dhe inicuesi për ndërtimin e kryqit gjigant në lagjen Butel, Todor Petrov, ka pro
BDI përshëndet iniciativën e Todor Petrov Deklaratën e një dite më parë, të financuesit dhe iniciatorit të kryqit në Butel, kryetarit të Kongresit Botëror Maqedon
Pasi penale kundër 3 personave për rrahjen e Todor Petrovit Ministria e Brendshme ka ngritur padi penale kundër Bekir.A, Ejup.A dhe Besnik.E, të gjithë nga Shkupi, të cilët siç thu
Bekir Asani: Nuk e kam rrahur unë Petrovin Kryetari i degës së BDI në Çair, Bekir Asani, ka thënë se, nuk e ka rrahur kryetarin e Kongresit Botëror Maqedonas dhe i
Zona të lira shëndetësore në Maqedoni Ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov ka deklaruar për mediat se qeveria e Maqedonisë ka miratuar propozim-ligjin për
LSDM: Gruevski rrënoi sistemin shëndetësor në Maqedoni LSDM-ja akuzoi Nikolla Gruevskin dhe Nikolla Todorovin për shkatërrimin e shëndetësisë publike. “Nikolla Gruevskin e
Nesër protestohet kundër ministrit Nikolla Todorov Iniciativa qytetare "TodorOFF" dhe organizata "Hajde" u bëjnë thirrje qytetarëve, që nesër, ditë e hënë, në ora 19, të m
Shahpaska: Todorov të jep dorëheqjen Në seancën e sotme parlamentare, LSDM ka kërkuar dorëheqjen e ministrit të Shëndetësisë Nikolla Todorov. Reagimi vjen pa
Gruevski mbron Todorovin, LSDM: Të japë dorëheqjen (VIDEO) Deputetja e LSDM-së, Renata Deskovska, është shprehur gjatë seancës së sotme parlamentare se, mosfunksionimi i sistemit
LR-PDSH: Shëndetësia në kaos, Todorov të japë dorëheqjen Jemi dëshmitar të ngjarjeve dramatike në shëndetësinë e Maqedonisë. Situata eskalon dhe në sipërfaqe dalin problemet që
Gruevski kthehet në VMRO, Todorov kryeministër? Sinjale të mira nga partitë politike të përfshira në marrëveshje. Me shumë gjasa, deri të dielën 4 partitë do të bien da
Bllazhevski: Unë e shkela për vdekje gazetaren Todorovska Pas vdekjes makabre te gazetares nga Maqedonia e cila e humbi jeten para disa muajsh, kur vozitesi Bllazhevski ne gjendj