999 rezultate për

tmerri

U përdhunua nga babai monstër për 3 vite, vajza tregon tmerrin: Ai mbrohet nga Policia (VIDEO) Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i
"Sansa" tregon tmerrin gjatë xhirimeve të "Game of Thrones" Aktorja e serialit “Game of Thrones”, Sophia Turner ka treguar së fundmi në një intervistë për prapaskenat e këtij seria
Babi i gjuajti mamit! Askush nuk e besoi këtë 3 vjeçar, por tmerri zbulohet 26 vite më vonë (VIDEO) Familja Haims jetonin në një lagje të qetë të qytetit Jacksonville të Floridas, por një ditë Aaron Fraser pa diçka të tm
Momente tmerri, rrufeja godet avionin ku udhëtonin edhe shqiptarë (VIDEO) Dita e djeshme ka mundur të jetë fatale për qindra udhëtarë të avionit “Finnair”. Aeroplani i kompanisë finlandeze ë
"Përbindeshi" i SHBA që i fut tmerrin Rusisë dhe gjithë kundërshtarëve (FOTO LAJM) “Shtetet e bashkuara të Amerikës sapo i dërguan një mesazh prej 100 000 tonelatash botës”. Ky ishte komenti i presidenti
Tmerri i pasanikëve të Tiranës, shkatërrohet grupi i hajdutëve profesionistë Komisariati i Policisë Nr.2 në Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni e kosuar “Kasaforta” duke arrestuar tre person
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Familja po e priste të sillte bukën, të afërmit tregojne tmerrin e vrasjes së djeshme në Kavajë Familjarët e prisnin t’u sillte bukën në shtëpi që të gjithë së bashku të drekonin, por babai i tre fëmijëve mbeti i vra
Tmerri me një viktimë në Elbasan, si u qëllua me breshëri ndaj vëllezërve (VIDEO) Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan ku si pasojë e atentatit ka mbetur i vdekur njëri prej vëllezë
Mbyllen hetimet: Çfarë ndodhi në avionin e tmerrit Prishtinë-Bazel Autoriteti i Aviacionit Civil i Kosovës (AACK) dhe Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAI
Gjithçka mbi fluturimin e tmerrit Prishtinë-Bazel (VIDEO) Ishin nisur për në Bazel të Zvicrës, me një aeroplan të një kompania bullgare. Por ky udhëtim i tyre ishte shndërruar në
"Një grua u ça në kokë, tjetrit iu këput rripi i sigurimit" Hoxha tregon tmerrin në avionin Prishtinë-Basel “Një grua është dëmtuar shumë në kokë dhe ka pas gjakderdhje, ndërsa një pasagjer që ishte ulur afër meje pasi iu është
Termetet në Korçë, 12-vjeçari rrëfen tmerrin: Me ranë copat e murit në fytyrë teksa po flija Top Story ka udhëtuar drejt fshatit Vidohovë për t’u gjendur pranë banorëve. Rruga është amortizuar, në këtë zonë të për
Lindi në mes të katastrofës së Çernobilit, si duket sot vajza e vetme që jetoi brenda tmerrit radioaktiv Dikur Pripyat ishte një qytet plot jetë në Ukrainë. Kurse tani shtëpitë, shkollat, spitalet dhe shumë ambiente të tjera
Tmerri i tërmeteve, banorët e tre fshatrave të Korçês kalojnë natën e dytê jashtë Banorët e tre fshatrave të prekura nga tërmetet kane kaluar natën e dytë jashtë duke fjetur në çadër. Bëhet fjalë k
PD: Banorët e Korçës kalojnë momente tmerri, Rama shkruan letra mediokre PD: Banorët e Korçës kalojnë momente tmerri, Rama shkruan letra mediokre Ish-deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj dekla
U shkund pallati! Banorët rrëfejnë tmerrin e tërmeteve në Korçë, ndjehet edhe në Maqedoni (FOTO LAJM) Tërmetet e vazhdueshme që po vien në Korçë që prej orëve të para të ditës së sotme kanë shkaktuar panik tek banorët, të
Tmerri i diktaturës: Një fëmijë 15 vjeç 1 vite në hetuesi Donika Doko, 15-vjeçarja një vit hetuesi në korridoret e errëta të Sigurimit të Shtetit. Bija e Sanije Dokos, e dënu
Pa tmerrinme sy, momenti kur gazetari sulmohet me predhë tanku (VIDEO) Forcat e regjimit sirian ia kishin mësyrë një grupi të gazetarëve dhe civilëve në provincën Idlib, duke tentuar t’i qëll
Kosovari rrëfen tmerrin e luftës në mediat kanadeze Miftar Shala tashmë 37 vjeç, ishte larguar nga Kosova për në Kanada gjatë luftës së fundit. Ai është i martuar, ka fë