999 rezultate për

tmerri

I mbijetuari tregon tmerrin: Mbeta i varur nga bluza e më pas rashë nga kati i katërt Tre punëtorët që u plagosën nga shembja e skelës ditën e djeshme nga pallati 13 katësh janë në gjendje të stabilizuar sh
Kapet "tmerri" i dyqaneve në Tiranë, grabiste në mes të ditës me pistoletë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 27 vjecar i cili vidhte markete në Tiranë. E.B, 27 vjeç, nën kërcënimin e nj
233 shpirt në bord, del videoja e tmerrit nga avioni që piloti hero e uli në arën me misër (VIDEO) Gjatë mesditës së sotme një avion i Ural Airlines u detyrua të ulej në një arë me misër pasi motorrët u goditën prej një
Policia kap "tmerrin" e banorëve të Kavajës Policia ka arrestuar një hajdut profesionist në Kavajë, i cili prej disa kohësh ishte kthyer në një shqetësim të madh pë
Greqia në flakë, rikthehet tmerri i vitit të shkuar (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh zona të tëra në Greqi janë duke u djegur. Flakët stimulohen edhe nga era e fortë duke e bërë kështu të
Treni përplasi shqiptaren, drejtuesi rrëfen tmerrin: Po me priste Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në Itali, ku një grua me origjinë shqiptar është përplasur për vdekje nga n
"Më zë tmerri të hap Instagramin", Rike Roçi ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Shpesh herë shohim modele të famshme, bloggere apo artiste të ndryshme të huaja, që zgjedhin të postojnë në rrjetet e ty
Rikthehet tmerri i zjarreve në Greqi, ishulli plot me turistë përpihet nga flakët (FOTO LAJM) Ishulli grek, Elafonissos është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Zjarri ka rënë në një zonë të pyllëzuar dhe me s
Tmerri në SHBA, 30 sekondat e sulmit para se policia të ekzekutonte terroristin (VIDEO) Mediat ndërkombëtare kanë publikuar pamje tronditëse nga momenti i sulmit me armë në Dejton të Ohaios, ku 24- vjeçari Co
Dëshmitari tregon tmerrin në Vlorë: Nxorrën armët, bam e bum, qëlluan Arbenin Mbrëmjen e djeshme Vlora është tronditur nga breshëri plumbash, ku si pasojë mbetën 1 i vdekur dhe dy të plagosur. As
Lau flokët me "Pantene", vajza shikon tmerrin me sy (FOTO LAJM) Një vajzë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është detyruar të rruaj kokën dhe të mbetet tullace pasi doli nga dushi.
"I kërkova të ndaheshim, ata më përdhunuan": Vajza greke tregon tmerrin që i shkaktuan 2 shqiptarët Kanë rënë në prangat e Policisë greke 2 shqiptarë emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur pasi kanë përdhunuar një shte
Banori tregon tmerrin: Më tërhoqën zvarrë, ja si më shqyen, hajdeni pas orës nëntë shikoni ç'ndodh në Astir Janë arrestuar pranë Gjykatës Penale në Tiranë 2 banorë të zonës së Astirit të cilët ndodheshin aty për të kërkuar lirim
Albi Nako tregon tmerrin e fëmijërisë, e kam mbajtur gjarprin në gji Albi Nako ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”, në kuardër të temës “Dashuria për kafshët”, një episod n
Jovic zbulon tmerrin që përjetoi kur ishte fëmijë Luka Jovic thotë se ishte i frymëzuar për të ndjekur ëndrrën e tij për t’u bërë një futbollist i suksesshëm, pasi e pa m
"25 vjeçaren e gjetëm të mbytur, të vëllain kapur pas shkëmbit": Zjarrëfikësi tregon tmerrin në Holtë (FOTO LAJM) U kthye në tragjike fundjava që familja Sallaku kishte vendosur të kalonte në kanionin e Holtës. 25-vjeçarja Desanti
Banorët e Holtës rrëfejnë tmerrin: Kjo që ndodhi është hera e pare, nuk ka njeri të udhëzojë turistët Banorët e Holtës kanë treguar ngjarjen e sotme brenda kanionit që i mori jetën 25-vjeçares dhe rrezikoi shumë turistë të
SHBA përgatitet për "tmerrin" e fundjavës Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka shpallur gjendjen emergjente në Louisiana për shkak të rrezikut n
E tregon sateliti: Ky është tmerri që kaloi Shqipëria dje nga stuhitë shkatërruese Stuhia shkatërruese që shkaktoi shtatë të vdekur në Kalkidhiki të Greqisë gjatë ditës së djeshme kaloi më parë nga Shqip
6 të vdekur! Mes të lënduarëve edhe shqiptarë, tmerri që la pas stuhia në Greqi (FOTO LAJM) Një tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Greqi, për shkak të motit të tmerrshëm, që përfshiu vendin fqinj. Gjash