999 rezultate për

tmerri

Nexhmija tregon tmerrin pas ndarjes: Kam frikë, s’më lë të marr gocën e të iki DURRËS– Më shumë se 454 çifte i janë drejtuar dyerve të gjyqësorit në Durrës me kërkesë për zgjidhje martese, përgjatë 9
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO) Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u sulmuan disa muaj më parë nga dy grabitës, me ngjarjen që bëri xhiron e Botës. Edhe pse
I moshuari në Korçë tregon tmerrin: Bërtisnin lekë, lekë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në në lagjen numër 3 të Korçës. Një çift të moshuarish ranë pre e g
Dita Botërore e Zombie, Londra "pushtohet" nga tmerri i shpërfytirimit (FOTO LAJM) Kufoma pa gjymtyrë dhe me mish të kalbur u panë në rrugët e Londrës për Ditën Botërore të Zombie. Qindra persona mars
I goditi rrufeja në udhëtim, drejtuesit e Hertha Berlin tregojnë tmerrin që përjetuan Ekipi e Hertha së Berlinit ka kaluar minuta ankthi pas fitores 4-0 në transfertë kundër Koln. Një rrufë goditit avion
Trageti merr flakë në det, 538 pasagjerë përjetuan tmerrin (FOTO LAJM) Një traget me 538 pasagjerë në bord ka marrë flakë në portin e Igumeincës. Mediat greke raportojnë se “ANEK LINES” kisht
Qentë kafshojnë për vdekje mamanë e tre fëmijëve, fqinjët tregojnë tmerrin Një grua ka vdekur pasi ajo u sulmua nga dy qen, ka thënë policia. Fqinjët thanë se mamaja e tre fëmijëve Elayne Stanley
Katër ditët e tmerrit që përjetoi 28-vjeçari turk në Prizren, kjo është arsyeja e rrëmbimit Shtetasi turk, Recep Atsan, 28 vjeç, është mbajtur i mbyllur për katër ditë në një shtëpi në Prizren. Për rrëmbimin
“Black Hornet”, ushtria amerikane prezanton "tmerrin" e armikut në fushëbetejë (FOTO LAJM) “Black Hornet”, është droni më i vogël në botë që do të përdoret nga ushtria amerikane. Droni peshon vetëm 32 gramë,
U hodh nga ballkoni me djalin e mitur në krah, nëna rrëfen tmerrin nga tërmeti Një grua e lënduar nga tërmeti i fuqishëm në Tiranë ka rrëfyer panikun për e pwrjetuar ditwn e djeshme. Duke mos dash
Gruaja rrëfen tmerrin e jetës: Burri donte të më nxirrte në rrugë, vjehrra thoshte fëmijët do i shesim Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur rëfimi i një nëne nga Fieri. Gruaja ka treguar peripecitë e jet
Plagosi punëtorin në shtëpinë e tij, autori është tmerri i xhepave në urbanët e Tiranës Një shtetas i identifikuar si Stefan Agolli ka plagosur mesditën e sotme në shtëpinë e tij, punëtorin të cilin e kishte
SHORTI/ "Macja e zezë", tmerri i Barcelonës i qëllon në grup Në përballjet e fundit të tyre në Champions, Interi ka triumfuar ndaj Barcelonës. Tashmë atyre do t'u duhet të përballen
Uta Ibrahimi tregon tmerrin: Më ra guri 50 kilogramë mbi trup Alpinistja kosovare Uta Ibrahimi përmes rrjetit social Facebook ka treguar se si i ka ndodhur lëndimi gjatë ngjitjes në
Kapet vajza që ishte kthyer në tmerrin e pushuesve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një 32 vjeçare në Durrës, e cila hynte në shtëpitë e pushuesve dhe vidhte sendet me vler
Tmerri në rrugët e Kosovës, 58 të vdekur në aksidente Vetëm gjatë ditës së shtunë për një orë janë shkaktuar 13 aksidente trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, ku prej tyre gjash
Fill pas shembjes, momentet e tmerrit në koncertin me 5 të vdekur ku këndoi Dhurata Dora (VIDEO) Soolking, artisti algjerian që për publikun shqiptar është bërë i njohur me hitin ‘Zemër’ bashkëpunim me Dhurata Dorën,
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Mediat e huaja shkruajnë për sulmin ndaj turistëve: Kemi humbur shumë nga ky episod tmerri Ngjarja e rëndë ku dhunoheshin turistët nga pronari Mihal Kokëdhima në Vlorë, "mori dhenë" edhe jashtë vendit. Gazeta
Mbyllet pas skandalit restoranti i Kokëdhimës? Vendimi i fundit pas tmerrit me turistët spanjollë (FOTO LAJM) Pas skandalit të rrahjes së turistëve spanjollë dhe skenave të frikshme të dhëna nga pronari Mihal Kokëdhima, restorant