999 rezultate për

tmerri

"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Pamje nga masakra që tronditi botën, tmerri që bënë serbët në Reçak (VIDEO) “Kujdes nënë, ata do të vrasin”, ishin fjalët e fundit e Halim Beqirit, 12 vjeçar. Një plumb e goditi pas qafe. Kishte g
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Qytetari tregon tmerrin në Bulqizë: Me ndiqte Benz-i me xhama të zinj, nxorrën kallashin Ish kryeministri Sali Berisha dtën e sotme ka denoncuar rastin e një qytetari i cili tregon tmerrin që ka përjetuar në m
Ishte kthyer në tmerrin e bizneseve, shqiptari bëri 16 vjedhje për dy muaj Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi bënte namin me vjedhjen e bizneseve. Tëq paktën vetëm gjatë dy muajve të f
Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër, avioni u rrëzua nga Irani Kryeministri kanadez Justin Trudeau tha se ka prova që tregojnë se ishte një raketë iraniane ajo që rrëzoi aeroplanin uk
"Erdhi Erdeti na vrau", nëna tregon tmerrin që pa brenda dhomës së krimit Nëna e Enkeleda Çapokut e cila ka qenë e pranishme në momentet e krimit të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ka rrë
"E pashë të shtrirë përmbys në rrugë", vëllai i Kastriotit tregon tmerrin e ekzekutimit Paraditja e djeshme rezultoi fatale për 47 vjecarin Kastriot Reçi. Së bashku me të vëllain, kishin parkuar makinën dh
"Më lidhën e kërcënuan", i moshuari tregon tmerrin që përjetoi teksa maskat i zaptuan shtëpinë Gjatë mbrëmjes së djeshme, maskat kanë dhunuar dhe grabitur një të moshuar në Memaliaj. 87-vjeçari Hiqmet Ramadani ës
"Ishte rrahur për vdekje nga gardianët", ish-shoku i qelisë rrëfen tmerrin që përjetoi Kurti Ishin të dy të burgosur në institucionin e vuajtes së dënimit në Lipjan rreth vitit 1999 teksa konflikti mes shqiptarëve
"Kaos, frikë dhe njerëz që vraponin", gazetarja rrëfen tmerrin që pa në Durrës Sot, një muaj më parë Shqipërisë i humbën 51 jetë nga tërmeti. Vendin e mbërtheu kaosi dhe frika duke lënë pas dhimbj
Tmerri i parkimeve në Tiranë, kaq milion euro do paguajnë përdoruesit e automjeteve në 2020 Të gjesh një vend parkimi në Tiranë është kthyer në një mision të pamundur. Edhe në rast se ke fat të hasësh në një hapë
"Tmerri" i makinave në Tiranë, arrestohet 25 vjeçari Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion falë ndihmës dhe bashkëpunimit me qytetarët. Një 25-vjeçar, tent
I mbijetuari i masakrës së Reçakut rrëfen tmerrin që përjetoi mëngjesin e 15 janarit 1999 Fshati Reçak i komunës së Shtimes, i cili gjendet rreth 30 kilometra larg Prishtinës, dy dekada më parë, bëri kthesë të
U bënë "tmerri" i Kamzës, policia i jep fund grupit të adoleshentëve Policia e Kamzës ka arritur të kapë një adoleshent i cili ka tëntuar të vjedhë automjetin e një shtetasi si dhe ndiqen n
4 orët e tmerrit, dalin FOTOT e 17-vjeçarit Ramë Lala nën rrënoja (VIDEO) Një telefonatë e përgjegjësit të grupit në portin e Durrësit bëri që të gjithë punëtorët aty, mëngjesin e 26 nëntorit, t
Inva Mula rrëfen si e përjetoi tërmetin: Erdha për një natë, përjetova tmerrin Sopranoja e famshme Inva Mula ka rrëfyer sot në Abc News përjetimin personal për termetin tragjik që goditi vendin. Ajo
Einxhel Shkira rrëfen tmerrin e tërmetit: Dola te festoja ditelindjen (VIDEO) Einxhel Shkira, moderatorja e emisionit “Pressing” në ABC News, tregoi momentet e tmerrit që ka përjetuar mbrëmjen e 26
Skllavja tregon tmerrin: S*ksi me princin i pështirë (FOTO LAJM) "Skllavja e seksit", Virgina Roberts e ka përshkruar seksin me princin Andrew si të pështirë. Ajo tha se ishte urdhëruar
Durrsakët e fortë i rikthehen jetës pas tmerrit që kaluan, zbukorojnë bredhin (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi mbi 51 të vdekur dhe qindra të plagosur në disa qarqe të Shqipërisë. Qyteti më i dëmtu