999 rezultate për

tmerri

Shkoi në Itali, infermjeri shqiptar tregon tmerrin: Nuk numërohen avionët me të infektuar 30 mjekë e infermjerë fluturuan drejt Italisë me qëllim luftimin e pandemisë, e cila po rezulton fatale për shtetin fqin
''Vdekja ka mbërritur, duhet të ruhemi'', DW: Ditët e tmerrit nga koronavirusi Rritja e numrit të viktimave nga pandemia Corona në Evropë është shqetësuese. Një shqetësim kaq i madh ka ndodhur para 2
Shifra tmerri nga Italia, COVID-19 mori 627 jetë në 24 orët e fundit 24 orët e fundit në Itali kanë qënë tragjike. Sot janë regjistruar 5986 të prekur nga koronavirusi, kurse humbën je
Shifrat e fundit! Spanja po i afrohet tmerrit të Italisë (FOTO LAJM) Situata po laraqitet dramatike nga koronavirusi edhe në Spanjë, duke marrë përmasa të jashtëzakonshme, pasi tashmë numri
Shifra tmerri nga Italia: Sot vdiqën 427 njerëz, 41 035 të infektuar Italia vazhdon të jetë e gjunjëzuar nga pandemia COVID-19 që prej disa javësh ka përfshirë vendin. Sot janë regjistru
"Ata po fluturonin", dëshmitari tregon tmerrin nga aksidenti që u mori jetën katër të rinjve Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të kryqëzimi të Borizanës në Fushë-Krujë, ku si pasojë humb
Sportistja shqiptare tregon tmerrin që po e përjetojnë në Itali nga koronavirusi Pasi u shpall kampione e Evropës me skuadrën e Novarës, volejbollistja Erblira Bici u transferua verën e kaluar në radhë
Historia: Përdhunohet dhe drogohet pa mbushur 18 vjeç, djali rrëfen tmerrin e përjetuar Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” u trajtua historia e frikshme dhe tragjike e djaloshit 18-vjeçar, i cili u pë
I "fiksuar" pas florinjëve, orave dhe armëve: Kapet "tmerri" i durrsakëve (VIDEO) Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin policor "Trajektorja". Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrë
U ngacmua s*ksualisht nga shqiptari, 23 vjeçarja rrëfen tmerrin I asistuar nga një përkthyes, shqiptari Edison Bala doli para një gjykate në Rutherglen të Australisë, e cila e shpalli
Ballistët i futin tmerrin maqedonasve, skuadra e njohur ua ndalon hyrjen në stadium Skuadra maqedonase Akademija Pandev ua ka ndaluar Ballistave hyrjen në stadium për ndeshjen me Shkëndinë. Ndeshja e j
E mbijetuara e luftës në Kosovë rrëfen tmerrin: U nisëm për në Shqipëri por autokolona serbe Mirsade Krasniqi, ishte vetëm 15 vjeç në kohën e luftës. Për vite me rrallë ajo ka mbajtur shënime rreth makthit të je
"Ta numërova në lule të ballit”, gruaja rrëfen tmerrin teksa u përball me hajdutin në dhomën e gjumit Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit u plagos me armë në këmbë Rexhep Terziu, nga një 27 vjeçar që tentoi të grabist
Ora, syze, parfume e portofola: Kapet "tmerri" i këmbësorëve në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur dhe ndaluar një 38-vjeçar, i dyshuar për një sërë vjedhjesh. D. B., 38 vjeç, banues në T
Me armë në krah mes Kamzës, i moshuari u fut tmerrin qytetarëve (VIDEO) Një i moshuar me armë në krah është filmuar në Kamëz, Tiranë dhe videoja është publikuar nga kryeministri Sali Berisha.
"Tmerri" i banesave dhe lokaleve në peshkopi, ndalohet i riu Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
Tmerri nga koronavirusi, rikthehet në vend studentja shqiptare që jetonte në Kinë Pas frikës nga infektimi me koronavirus, tre studentë shqiptarë që jetonin në Kinë janë nisur ditën e sotme drejt Shqipë
Tmerri i grekëve, kush është shqiptari që porositi nga Karaibet 1 ton kokainë Ditën e sotme policia greke ka sekuestruar një sasi të madhe kokainë të ardhur nga Karaibet, dhe në pranga ka vënë 6 shq
Dita zbulon tmerrin e tërmetit në Turqi: Dhjetra viktima dhe godina të rrafshuara Tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Richter në Turqinë jug-lindore ka shkaktuar një bilanc tragjik me 22 viktima të kon
"Kufoma e 1 ishte pa kokë", infermieret tregojnë tmerrin në masakrën e Reçakut Dje janë bërë 21 vjet nga masakra e Reçakut e kryer nga kriminelët serbë. Ngjarje kjo e cila ka tronditur çdokënd që ka