999 rezultate për

tmerri

"Tmerri" i banorëve në Sarandë, ndiqen dhe arrestohen dy grabitësit Policia e Sarandës ka arrestuar dy grabitës të dënuar edhe më parë për vjedhje. Në kurthin e policisë ka rënë Mentor
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Nuk ka fund "tmerri" në SHBA, del videoja e vrasjes së një tjetër afrikano-amerikani nga policia (VIDEO) Vdekja e George Floyd shkaktoi një valë të madhe protestash dhe trazirash në 50 shtetet e SHBA-ve. Akoma pa mbaruar f
Gruaja e Luiz Adrianos tregon tmerrin: Më kërcënuan me jetë nëse martohesha me të (FOTO LAJM) Dashuria e tyre lindi vite më parë kur Luiz Adriano u largua nga Milano për të shkuar dhe të luante te Spartaku i Moskës
Momenti i "tmerrit", toka lëviz dhe uji përpin shtëpitë brenda minutit (VIDEO) Pamjet që shihni në videon e mësipërme janë regjistruar në Alta, Norvegji. Një rrëshqitje në tokë pranë Alta, Norvegj
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
Eddie Hall rrëfen tmerrin që përjetoi pasi ngriti 500 kilogramë: Mendova se do vdisja (VIDEO) Eddie Hall ka zbuluar se si është ndjerë kur vendosi rekord në ngritjen e 500 kilogramëve në vitin 2016. I njohur me
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
''Një plumb hyri në derën e gjitones'' komshija tregon tmerrin e eliminimit të të riut Eliminimi mafioz i 25 vjeçarit ka tronditur qytetin e Vlorës. Një fqinje, pohon se i riu nuk ishte person problematik
"Dëgjoja vetëm ulërima", i mbijetuari nga rrëzimi i avionit tregon tmerrin Një nga të mbijetuarit e rrëzimit të avionit me rreth 100 persona në bord, ditën e djeshm në qytetin pakistanez, Karaçi
I njohur ndryshe si Poturri, kush është "tmerri" i bankave që vodhi 130 milion lekë në Krujë Ditën e sotme, 31 vjeccari Andi Rexhepi u vu në pranga nga policia pasi akuzohet për 15 vjedhje. I njohur ndryshe si
Drejtori sportiv i Fiorentinës tregon tmerrin e kaluar nga koronavirusi: Ja ngjita gjithë familjes Përhapja e Koronavirusit arriti kulmin në Itali, ku u regjistruan raste të shumta të prekurish dhe viktimash. Një nga
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar rrëfen tmerrin: Autori i kishte prerë fytin dhe nxjerrë zemrën Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen, "tronditi" Poliçanin pasditen e sotme. Një 37-vjeçar dyshoet se qëlloi për vde
"Ishin me maska, na shtrinë përtokë", gruaja tregon tmerrin e grabitjes në Tiranë (VIDEO) Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në fshatin Qinam në Zall Herr në Tirane, ku disa persona të cilët nuk janë
Shifra tmerri, si paraqitet situata e COVID 19 nëpër botë Sipas të dhënave më të fundit, numri i personave të infektuar në gjithë botën është 2.332.466. Ndërkohë, numri i vikt
Shifra tmerri nga Anglia: Në 24 orët e fundit COVID-19 ka vrarë 917 njerëz Britania e Madhe është një ndër vendet më të prekura në botë nga COVID-19. Sipas të dhënave të fundit të publikuara
Tonali rrëfen tmerrin nga Brescia: Këtu është si fushëbeteje Sandro Tonali është një nga lojtarët më të kërkuar italianë. Mesfushori, të cilin e krahasojnë me Andrea Pirlo, ka dhënë
“Vajza punon në spital", profesori shqiptar tregon tmerrin nga koronavirusi në Spanjë Profesori shqiptar në Spanjë, Albert Pelari ka treguar se vajza e tij punon në spital në Spanjë, ndërsa tha se atje mje
Ashley Cole përjeton tmerrin, hajdutët e lidhin në karrige dhe i vjedhin banesën Ish-ylli i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij. 39-vjeçar