999 rezultate për

titujt

Usain Bolt nuk mban më: Dua të jem legjendë Usain Bolt gjen formulën për t’u bërë një legjendë në atletikë. Sprinteri më i shpejtë në botë deklaroi se në Londër do
Cristiano Ronaldo: Ky është viti i triumfit mbi Barcelonës Ylli i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, është i sigurt se ky do të jetë viti në të cilën madrilenët do të thyejnë
Basti i Ribery, 3 titujt ose gazetar tek Bild Ribery synon të japë gjithçka për fanellën e Bayernit dhe sigurisht të fitojë gjithçka me ta. Gjatë një interviste për "
Barça do të vazhdojë dominimin Portieri i Barcelonës, Victor Valdes mezi pret ta nisë sezonin e ri futbollistik. Ai beson se klubi katalanas ka kapacit
Tre titujt e Barcelonës në Champions (FOTO LAJM) Barcelona deri më tani ka arritur të fitojë tre herë Ligën e Kampionëve. Herën e parë, në finalen e vitit 1992, në final
Reina: Liverpooli mund t'i fitoje te tre titujt Portieri i liderit tё Premierligёs, Liverpoolit, spanjolli Pepe Reina, dëshiron tё fitojё t
Messi: Ne 2009 i dua te gjithe titujt Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, ka një synim të qartë për vitin e ri, ai dëshiron që k