999 rezultate për

titujt

"Vrasje nga Kryeministria, shteti në alarm", titujt e gazetave sot një dekadë më parë 21 janari edhe pse duhej të ishte një ditë që do t'i jepte një kthesë tjetër demokracisë në Shqipëri, vërtetoi edhe njëh
Joshua dhe Fury heqin dorë nga titujt, vetëm që ndeshja e tyre të zhvillohet Promotori Eddie Hearn thotë se Anthony Joshua dhe Tyson Fury po mendojnë të heqin dorë nga të gjithë katër titujt e botë
Lajmet e mira që u varrosën nën titujt bombastikë të koronavirusit, çfarë ndodhi gjatë vitit 2020 Këtë vit, shumë nga ne do të donim ta harronim, por 2020-shi ka pasur edhe disa lajme shumë të mira, të cilat u varrosën
Pjanic: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të fitojë të gjithë titujt Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është i lumtur të skuadra e re, teksa synon të fitojë të gjithë trofetë e mundsh
Rihapet çështja "Calciopoli": Juventusi vazhdon betejën ligjore, kërkon të rimarrë dy titujt Juventusi nuk e ka mbyllur ende kapitullin e dhimbshëm “Calciopoli”, pasi ende sot pas 14 vitesh, vijon betejat gjyqësor
"Messi i ka fituar titujt, jo Guardiola" Magath ka kritikuar taktikat e Guardiolës, sipas tij, gjatë kohës te Barcelona triumfoi shkaku i më të mirit të të gjith
Klopp kujton titujt me Dortmundin: Tek i pari isha i dehur, në të dytin s’mbaj mend asgjë Jurgen Klopp është një nga ata trajnerë që një ndeshje futbolli e përjeton në maksimum dhe kjo dallohet qartësisht nga g
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Pasi iu hoq statusi mbretëror, këto janë titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t Meghan Markle dhe Princ Harry vendosën të largohen nga familja mbretërore, duke hequr dorë nga statusi i tyre dhe ky ven
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Pra, Princ Harry dhe Meghan Markle mund të humbasin titujt mbretërorë! (FOTO LAJM) Një këshill lokal ka hapur një kompeticion për të marrë firma, për të diskutuar heqjen e titujve mbretëtorë të Meghan Ma
Kundërshtari i ardhshëm i Joshua do të jetë boksieri me "0" humbje Para pak ditësh Anthony Joshua riktheu titujt e humbur nga Andy Ruiz dhe me shumë gjasë ai do të ndeshet me ukrainasin O
Joshua pranon sfidën e rradhës me këtë kundërshtar Anthony Joshua tha se ai është gati të luftojë Oleksandr Usyk pasi Eddie Hearn la të kuptohet se kampioni i peshave të r
Joshuas nuk i del inati: Fajëson gjyqtarin për humbjen ndaj Ruiz Anthony Joshua e ka fajësuar gjyqtarin për disfatën e tij tronditëse të 1 qershorit kundër Andy Ruiz Jr, që i kushtoi at
Tërheq vëmëndje kudo që shkon, Luana Vjollca në kryetitujt e mediave ndërkombëtare (FOTO LAJM) Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po jeton momentet me të lumtura të jetës së saj.Bashkëpunim
Shtypi i ditës, 27 korrik 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme.
Shtypi i ditës, 15 Korrik 2019 (FOTO LAJM) CNjihuni me titujt kryesorë të gazetave për sot.
Befason ish-sulmuesi i Kombëtares: Skëndërbeut t’i hiqen titujt Pas vendimit përfundimtar të KAS-it, për të lënë në fuqi dënimin me 10 vite dhe 1 milionë euro gjobë për Skënderbeun, të
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
E enjte 13 qershor, titujt kryesorë të gazetave për sot (FOTO LAJM) Këto janë faqet e para të gazetave për ditën e sotme e enjte 13 qershor.