999 rezultate për

tiranes

Shtatzënë për herë të parë, Princeshë Elia Zaharia kapet "mat" në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti është fotografuar duke ecur në këmbë në
"Më shumë Miss se sa moderatore", Duka përplaset Live me Hygerta Sakon (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është ‘përplasur’ me moderatoren Hygerta Sako teksa flitej për bojkotin e Ligës Profes
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
"Çfarë di? Në shtëpi jemi dominantë", trajneri i Young Boys i jep përgjigje Tiranës për barin artificial Tirana luan nesër ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, teksa do të përballet me Young Boys në fazën play off t
Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
Shpejtësi skëterrë, 21 vjeçari bën "cirk" në rrugët e Tiranës (VIDEO) Policia rrugore ka vijuar kontrollet në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në zonën e Saukut, ku janë evidentuar shoferë duke q
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
Aksident i rëndë në Bulqizë, 32 vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë ku një 32-vjecar që po drejtonte motorin është përplasur me
Ndryshime të tjera në kupolën e Policisë, jep dorëheqjen numri 2 në Tiranë Numri dy i policisë së Tiranës ka dhënë dorëheqjen. Këtë mëngjes mësohet se zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës,
Kërcasin armët mes Krujës dhe Tiranës, kultivuesit e kanabisit qëllojnë mbi policinë Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë të enjte gjatë patrullimit të policisë në Malësinë e Tiranës pranë Bovillës p
Kush janë katër "të fortët" e Tiranës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave banues në
Atentati me tritol mes Tiranës, Lleshaj e pranon: Policia dështoi! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për shpërthimin që tronditi kryeqytetin pasditen e sotme, ku shënjestra is
Atentati me tritol në Vasil Shanto, Policia e Shtetit zbulon pistën kryesore të krimit "Ka pista për hakmarrje dhe disa qytetarëve të tjerë, jashtë Tiranës. Ka lidhje me Kastriot Reçin? Nuk e deklaroj dot ta
Zjarri në Priskë të Tiranës, Meta: Të mbahet përgjegjësi ligjore! Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Presidenti Ilir M
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
Probleme me Ujësjellësin e Tiranës, këto zona mbeten pa ujë Ndërmarrja e Ujësjellësit në Tiranë njoftoi se gjatë ditës së sotme, si pasojë e një defekti të ndodhur në linjën kryeso
Koronavirusi bën namin në burgun e Drenovës, të dënuarit nisen me urgjencë drejt Tiranës Shpërndarja e koronavirusit duket se nuk ka kursyer as burgun e Drenovës në Korçë. Pas analizave të tamponëve të fudn
Rrëzohet nga skela punëtori në Korçë, niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korçës, ku një punëtor është rrëzuar nga skela. Mësohet se 4
Pa kullë, ky do të jetë stadiumi i ri i Tiranës Klubi Tirana ka një projekt që të rindërtojë stadiumin “Selman Stërmasi”. Projekti përflitej prej kohësh dhe duket s
DETAJE/ Kjo është shuma që pagoi Tirana për Visar Bakajn Visar Bekaj është lojtari më i ri i Tiranës. Të shtunën në mbrëmje, me një operacion blic, bardheblutë e Tiranës kanë ar