999 rezultate për

tiranes

Plagosi me armë çiftin gjatë vjedhjes së banesës, arrestohet më "i tmerrshmi" i Tiranës Policia ka vënë në pranga në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me
I plagosur në kokë e i prerë në fyt! Shtetasi në Himarë dërgohet me urgjencë drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë ku një shtetas është gjetur i plagosur në kokë, fraktura dhe prer
Rivendoset me 25 yje pema e Vitit të Ri mes Tiranës, zbulohet kuptimi prekës i tyre (FOTO LAJM) Pema e Vitit të Ri është rivendosur nga Bashkia e Tiranës, pas djegies së saj nga një grup protestuesish pak ditë më par
Iu ngrit atentat në mes të Tiranës, kështu duket Preng Gjini pas daljes nga spitali Publikohet fotoja e Preng Gjinit, pas operacionit që kreu jashtë shtetit si pasojë e plagosjes nga atentati në 15 shtato
Rama propozon Bledi Çuçin për ministër të Brendshëm Bledi Çuçi propozohet nga kryeministri Rama per Minister të Brendshem. Kreu i qeverise ka zgjedhur ministrin aktual t
Vendimi i KQZ: Tiranës i shtohen edhe dy deputetë, ja kujt i hiqen Me 5 vota pro dhe asnjë kundër, Komisioni Rregullator miratoi shpërndarjen e mandateve për zgjedhjet e ardhshme. Në z
Sheshi kthehet në pistë vrapimi, Policia ndjek protestuesit, ngatërrohen pamjet me maratonën e Tiranës (VIDEO) Pamje epike janë xhiruar sot në Tiranë, ku efektiëve policie kanë nisur që të ndjekin me vrap disa protestues. Sheshi
Policia nuk kursehet, shpërndan turmën me gaz lotsjellës dhe ujë Edhe në ditën e pestë të protestës, Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe ujë. Protestuesit i janë drejtuar drejtor
40 të shoqëruar, kapen me dhunë të rinjtë në mes të Tiranës dhe futen nëpër furgona Burimet bëjnë me dije se janë shoqëruar deri më tani nga policia 40 persona. Mësohet se të rinjtë janë shoqëruar me
I riu shoqërohet me forcë nga policia në mes të Tiranës: Më ndihmoni ju lutem! (VIDEO) Ka rinisur protesta e sotme për Klodian Rashën i vrarë pak ditë më parë në Tiranë nga një efektiv i policisë së Shtetit.
Orë kaosi në Tiranë! FNSH "verbon" policët dhe protestuesit me gaz (FOTO LAJM) Edhe mbrëmjen e sotme të rinjtë e shoqërisë civile kanë organizuar një protestë të ashpër për vrasjen e Klodian Rashës p
Shashka dhe gurë në bulevard, policia i shpërndan me ujë dhe gaz (VIDEO) Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve dhe arres
Efektivi i Shqiponjave qan në seancë: Doja që familjarët e Klodianit të ishin këtu Ka përfunduar seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj punonjësit të Policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau 25-vjeçar
Prokuroria përplaset me Policinë: Rasha vdiq në vend, ç'ndodhi me armën që u tha se i përket të riut Detaje të reja zbardhen nga dosja e vrasjes së Klodian Rashës, ndërsa në Gjykatën e Tiranës pas pak minutash do të jepe
Prokuroria kërkon arrest me burg për efektivin që vrau Klodian Rashën Prokuroria e Tiranës kërkon “arrest me burg” për efektivin e policisë N.Hajdaraj, i cili qëlloi për vdekje, Klodian Rash
Kaos në qendër, protestuesit i vendosin flakën pemës së Krishtlindjeve mes Tiranës Protestuesit janë zhvendosur drejt sheshit Skënderbej, ku po tentojnë t’i vendosin flakën pemës së Krishtlindjeve të ven
Dede siguron tre pikët e para, Tiranës i mjafton goli i Bathës (VIDEO) Trajneri Nevil Dede ia ka dalë sot të marrë fitoren e parë në krye të Tiranës. Këtë e ka bërë në nëj fushë mjaft të vësh
E ekzekutoi Policia, Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja nisin hetimet Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja do të nise hetimët për ekzekutimin e të riut Klodian Rasha nga Policia mbrëmjen e djes
Historia e dashurisë së një vajze rumune përfundon në policinë e Tiranës: Më përplasi kokën për muri “Ma përplasi kokën pas muri, më godiste pa pushim pasi u nxeh që kërkova të qëndronim në hotel dhe jo në shtëpi”. Ky
Vodhën bizhuteri me vlerë 8 milion lekë, kapen dy vëllezërit në mes të Tiranës Dy vëllezër në Tiranë janë arrestuar pasi akuzohen për vjedhjen e një bizhuterie në Tiranë me vlerë 8 milion lekë të vje