999 rezultate për

tiranes

"Më tërhoqën zvarrë", vajza përfundon në spital pasi i grabitën varësen në mes të Tiranës Një 24-vjeçare u sulmua dhe përfundoi në spital, pasi dy grabitës i rrëmbyen asaj varësen. Kanë qenë mjekët e Spitalit t
Iu përmend emri në përgjimet e Ndraghetas, reagon Erion Veliaj Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është përmendur në përgjimet e “Ndraghetas” në Itali. PWr këtë rast, nga Sinaba
Epidemiologu me lajme të mira për qytetarët e Tiranës: Nuk jeni më të rrezikuarit Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti ka bërë një analizë lidhur me shifrat e larta të koronavirusit. Përmes një postimi të
Partizani fiton derbin ndaj Tiranës (VIDEO) Eraldo Çinari bën heroin në derbi. Pas një mungese të gjatë për shkak të dënimit nga FIFA, sulmuesit shkodran i mjaftua
Me shpejtësi skëterrë mes Tiranës, Koka: Shoferi është gjobitur 43 herë Pak ditë më parë, një makinë me shpejtësi marramendës u aksidentua pranë ambasadës italiane në Tiranë, duke rrezikuar je
"Më pëlqen sulmi i Tiranës", Asani jep premtimin në derbi Ethet e derbit janë rikthyer sërish, teksa Partizani dhe Tirana do të masin sërish forcat për herë të dytë në këtë sezon
Pas Tiranës ky është qyteti i dytë ku do nisë vaksinimi në Shqipëri Pas Tiranës, të shtunën nis vaksinimi anti-covid në qytetin e Vlorës. Burime nga bluzat e bardha në Vlorë thonë se p
U kap në hotel me një burrë, Zogu i Tiranës: Pse i them jo martesës Ka ndërruar vitet për herë të parë në izolim, pasi Hermes Nikaj ende vuan masën “Arrest shtëpie” pas akuzave për shfrytë
1 milion dollarë pengmarrje! Pas 22 vitesh hetimi, gjykata e Tiranës pushon dosjen për Koço Dadon Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, e gjithashtu një nga historitë më të bujshme kriminale ndë
Tiranës iu bllokua merkatoja, Partizani gati t'i "rrëmbejë" Seferin Partizani pranë Taulant Seferit. Të kuqtë tashmë me dritën jeshile për të kryer lëvizje, kërkojnë të përfitojnë menjëher
Me sirena ndezur, 36 autoambulanca futen në qendër të Tiranës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar flotën e autoambulancave. Nga pamjet, shihen 36 autoambulanca të cilat
GJKKO merr vendimin e papritur për sekuestrimin e pasurisë së Adriatik Llallës Sekuestrimi i pasurisë së ish-Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla do të shqyrtohet nga Gjykata e Tiranës. Vendim
"Gjysma e Tiranës e ka kaluar", epidemiologu Alimehmeti bën thirrje për kujdes Mjeku i njohur epidemiolog Ilir Alimehmeti bën apel për kujdes, pas lajmit se Tirana urbane është shumë pranë imunitetit
Vodhi 155 milion lekë të "pagës së luftës", merret vendimi për hakerin nga Durrësi Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Denis Trungun. Ky i fundit u arrestua për mashtrim kompjuterik dhe dyshohet se ka përf
Gjykata e Tiranës shpall moskomptencë për lirimin e Safet Bajrit Gjykata e Tiranës ka shpallur moskompetencë për gjykimin e kërkesës së Safet Bajrit për të fituar lirinë. Bajri i kon
Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në ak
Makina shpërthen në flakë mës Tiranës Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes pranë zonës së Muzeut Historik Kombëtar, në qendër të Tiranës. Në video
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Gjendet bomba 500 kg e Luftës së Dytë Botërore në mes të Tiranës Një bombë 500 kg është gjetur në ish-Fushën e Aviacionit në Tiranë. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Mbrojtjes, Olt