999 rezultate për

tiranes

Kaloi koronavirusin, Zogu i Tiranës habit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Prezantuesi shumë i komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës", po vuan prej muajsh dënimin me arrest shtëpie
Vrasja në ish-Bllok, gjykata e Tiranës kalon në gjykim dosjen për Ervin Matën Gjykata e Tiranës ka kaluar për gjykim dosjen penale për Ervin Matën. Sipas abc news, biznesmeni do të gjykohet për kall
Aksident tragjik: U nis drejt Tiranës për kurim, ambulanca del nga rruga e i merr jetën pacientes Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se një aut
COVID-19/ Manastirliu tregon se si do veprohet në rast të mbingarkesës në spitalet e Tiranës Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka folur këtë mbrëmje nga Spitali Universitar i Traum
Koronavirusi i merr jetën ish presidentit të Tiranës Ndahet nga jeta, Metush Seferi, ish-presidenti i Tiranës në vitet ’90. Mësohet se 70-vjeçari ka humbur betejën me Koron
Dy aksidente në qendër të Tiranës: Makinat marrin përpara motorat Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy aksidente të njëpasnjëshme pranë zonës së qëndrës në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë m
16 vjeçarja pi fotoksinë, niset me helikopter drejt Tiranës Një 16 vjeçare në Gramsh është vetëhelmuar e si pasojë është në gjendje të rëndë shëndetësore E reja pasi mori ndihmë
Furnizonte Tiranën e Re me drogë, kapet 32 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuaar një shpërndarës të drogave të forta në doza të vogla. Sekuestrohen 185 doza me lëndë
Sherri i bujshëm me Finem në mes të Tiranës, reagon Don Xhon (VIDEO) Reperi i njohur Don Xhon ka reaguar ashpër pas videos së publikuar mbrëmë, ku pretendohej se ai ishte konfliktuar me Fin
Prostitucioni gëlon në mes të Tiranës: Do të hipi te kali, do dyshe apo treshe? (VIDEO) Edhe pse është i ndaluar me ligj, në Tiranë gëlon fenomeni i prostitucionit. Emisioni “Stop” ka regjistruar me kamera të
Sherr masiv mes Tiranës, një grup djemsh godasin me grushta e shkelma një të ri (VIDEO) Një sherr i madh mes disa të rinjsh ka ndodhur në Tiranë. Sipas një videoje të publikuar në media, shihet sesi mbi 4
Prokuroria e Tiranës sekuestron 6 milion euro pasuri: Lekë krimi Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar 6 milion euro pasuri të shtetasit Alban Xhepa pasi dyshohet se janë vënë përmes rrug
Gjenden "shokët" e Tires, priten 4 fletëarreste për infermierët e spitalit Shefqet Ndroqi Prokuroria e Tiranës ka lëshuar 4 urdhërarreste për personelin e spitalit Shefqet Ndroqi, të cilët dyshohet se janë të p
Nuk i mbarojnë telashet, çfarë i ka ndodhur tani Zogut të Tiranës (FOTO LAJM) Prezantuesi shumë i komentuar në media e rrjete sociale, Hermes Nikaj ose siç e thërrasin ndryshe "Zogu i Tiranës", ka v
Rama bën fushatë përpara Kim: Qeveria e parë donte t'a bënte Piramidën Teatër Kreu i qeverisë Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij gjatë inagurimit të projektit të ri të rikonstruksionit të godinës së P
Rrahu socialistin, reagon pas shoqërimit ish-kreu i Policisë së Tiranës Ish-kreu i policisë Bashkiake në Tiranë Florenc Hoxha, ka reaguar pas shoqërimit të tij në Komisariat pasi rrahu një mil
Vihet në lëvizje Prokuroria e Tiranës pasi shqiptarit i "shkulet" zemra në Spanjë Prokuroria e Tiranës i është drejtuar me një shkresë autoriteteve kompetente spanjolle në lidhje me trafikun e dyshuar t
Balluku: Brenda verës 2023 distanca Tiranë-Durrës jo më shumë se 22 minuta Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e hekurudhës së re Tiranë-Durrës! Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda B
Halili infektohet me Covid-19, kjo është gjendja shëndetësore e presidentit të Tiranës Një lajm aspak i mirë ka ardhur këtë mëngjes në kampin e Tiranës. Presidenti Refik Halili ka dalë pozitiv në testin e bë
Kush janë risitë që PD solli në rolin e drejtuesit politik të Tiranës Teksa e gjithë vëmendja ishte përqendruar te shtyllat e programit të PD-së, me të cilin do t’u ofrohet qytetarëve për t’