999 rezultate për

tiranes

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-lojtari i Tiranës dhe Kombëtares Presidenti i FSHF-së Armando Duka ka dhënë një lajm të hidhur në rrjetet e tij sociale, ku njofton se është ndarë nga je
Po transportonte drejt Tiranës tre emigrantë të paligjshëm, e pëson keq korçari Policia e Korçës ka arrestuar një 29 vjeçar pasi akuzohet se ka ndihmuar tre emigrantë të huaj për kalim të paligjshëm
Incident në "Selma Stermasi", familjarët e Stivi Frashërit përshihen në një sherr Në fundin e ndeshjes mes Tiranës dhe Teutës, në tribunën e “Selman Stërmasit” është regjistruar një incident. Kur gjy
Në gjendje kritike drejt Tiranës, si u "masakruan" nga 33 vjeçari dy të rinjtë Detaje të reja janë zbuluar nga sherri me thika në Skrapar, ku mbeten të plagosur dy persona. Policia e Beratit dekla
Sherr mes të rinjve në Skrapar, dy të plagosur me helikopter drejt Tiranës Katër të rinj janë konfliktuar me thika në Skrapar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12 në Pazarin e qytetit ndërsa mëso
Ekzekutoi gruan nga xhelozia, Alket Arapaj rrezikon të mbyllë jetën në burg Prokuroria e Tiranës, ka vendosur të mbyllë hetimet për efektivin e Gardës së Republikës Alket Arapaj, i cili në 12 shku
Merret vendimi për Llallën, ish-prokurori në dorë të GJKKO-së Gjykata e Lartë e ka hedhur poshtë kërkesën e ish-prokurorit Adriatik Llalla, që dosja e këtij të fundit t'i kalojë GJKK
Zgjedhjet, Hoxha: Barazim në Tiranë dhe opozita fiton vendin Tirana duket se do të jetë një qark i vështirë në zgjedhjet e 25 Prillit, kur në fakt historia elektorale ka treguar se
Manovra çmendurie mes Tiranës, policia merr masa ndaj shoferit të autobuzit (VIDEO) Pasditen e sotme në median online bëri bujë videoja e një shoferi autobuzi i cili bënte manovra të rrezikshme në mes të
Po transportonte një pacient, ambulanca e Infektivit përplaset mes Tiranës Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një autoambulancë e Spitalit Infektiv ë
Çmenduri! Shoferi i autobuzit rrezikon jetën e qytetarëve në mes të Tiranës (VIDEO) Mos u cudisni, këto pamje janë filmuar realisht në Tiranë. Shoferi i një autobuzi urban që bën linjën e Kombinatit në
I ra të fikët pak para vaksinimit, mjeku vlonjat niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës Vaksinimi në Vlorë ka nisur sot me një incident, ku mjeku i parë që do të vaksinohej ka humbur ndjenjat. Mësohet se m
Mjeku Sulçebe: Kjo është e vetmja mënyrë për të shpëtuar nga COVID-19 Mjeku i njohur Sulçebe ka deklaruar mbrëmjen e sotme se e vetmja mënyrë për të shpëtuar nga vaksinimi është vaksinimi i
COVID-19/ Tejmbushen spitalet: Pas Tiranës, nis vaksinimi edhe në Shkodër Situata e COVID-19 në Shqipëri është shumë e rënduar, spitalet e hapura janë drejt fundit të kapacitetevë të tyrë, ndërk
Kaloi koronavirusin, Zogu i Tiranës habit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Prezantuesi shumë i komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës", po vuan prej muajsh dënimin me arrest shtëpie
Vrasja në ish-Bllok, gjykata e Tiranës kalon në gjykim dosjen për Ervin Matën Gjykata e Tiranës ka kaluar për gjykim dosjen penale për Ervin Matën. Sipas abc news, biznesmeni do të gjykohet për kall
Aksident tragjik: U nis drejt Tiranës për kurim, ambulanca del nga rruga e i merr jetën pacientes Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se një aut
COVID-19/ Manastirliu tregon se si do veprohet në rast të mbingarkesës në spitalet e Tiranës Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka folur këtë mbrëmje nga Spitali Universitar i Traum
Koronavirusi i merr jetën ish presidentit të Tiranës Ndahet nga jeta, Metush Seferi, ish-presidenti i Tiranës në vitet ’90. Mësohet se 70-vjeçari ka humbur betejën me Koron
Dy aksidente në qendër të Tiranës: Makinat marrin përpara motorat Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy aksidente të njëpasnjëshme pranë zonës së qëndrës në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë m