999 rezultate për

tirane

Vodhi 155 milion lekë të "pagës së luftës", merret vendimi për hakerin nga Durrësi Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Denis Trungun. Ky i fundit u arrestua për mashtrim kompjuterik dhe dyshohet se ka përf
Gjykata e Tiranës shpall moskomptencë për lirimin e Safet Bajrit Gjykata e Tiranës ka shpallur moskompetencë për gjykimin e kërkesës së Safet Bajrit për të fituar lirinë. Bajri i kon
Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në ak
Makina shpërthen në flakë mës Tiranës Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes pranë zonës së Muzeut Historik Kombëtar, në qendër të Tiranës. Në video
Historia e nuses dhe vjehrrës në Tiranë që ngelën duke telefonuar policinë, por në burg është djali Deri ku mund të arrijnë marrëdhëniet e këqija mes një nuseje dhe një vjehrre? Kinematografia i ka treguar të gjitha ekst
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
Halili i pakëqur me Tiranën: Nuk ecet drejt titullit me këtë skuadër Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka konfirmuar se do të bëhen ndërhyrje në merkato për të afruar futbollistë cilësorë
U kap me drogë dhe u arrestua? Reagon për herë të parë Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan ditët e sotme në mediat maqedonase se është kapur me drogë dhe se ësht
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Kampi socialist në zi, ndërron jetë aktivistja e njohur në Tiranë Ka ndërruar jetë një nga aktivistët e Partisë Socialiste në njësinë 5 në Tiranë. Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta
Sokol Guga: Si e binda pas tri vitesh Ornela Mutin të vijë në Tiranë dhe biseda me Giani Morandin Ikona e kinematografisë italiane, Francesca Romana Rivelli, e njohur në art si Ornella Muti, shumë e famshme për filmin
Gjendet bomba 500 kg e Luftës së Dytë Botërore në mes të Tiranës Një bombë 500 kg është gjetur në ish-Fushën e Aviacionit në Tiranë. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Mbrojtjes, Olt
U vetëvra apo e vranë?! Gjendet pa shenja jete 44 vjeçari në Tiranë Një 44 vjeçar është gjetur pa shenja jete mesnatën e kaluar në rrugën “Kongresi i Manastirit” në Tiranë. Mësohet se v
Tërmet në Durrës dhe Tiranë (FOTO LAJM) Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë sot në Durrës dhe në afërsi të kryeqytetit. Lëkundjet paraprakisht raportohen m
Vetëm 20 vjeç dhe tapë në timon, arrestohet vajza në Tiranë Një 20-vjeçare me inicialet Xh.P. u arrrestua pasi tek Unaza e Re, tek vendi i quajtur rrethi i Selitës, u kap në flagra
Gjendet i pajetë një person në Tiranë Një shtetas në Tirana është gjetur pa jetë dhe pa shenja dhune. Sipas policisë, personi ishte në një objekt dhe nga i
Arrestohen dy vëllezër dhe një tjetër, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, dy prej të cilëve vëllezër të akuzuar për trafik të personave kundrejt pages
Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në zonën e njohur në Tiranë Një makinë ka marr flakë ndërsa ka qenë në lëvizje në zonën e Brrylit, në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka n
Artan Hoxha nxjerr pamjet nga aksidenti në tunelin Tiranë-Elbasan: Mos bëni gara shpejtësie Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka komentuar aksidentin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në tunelin e aksit Tiranë-
Përplasen dy makina në tunelin Tiranë-Elbasan, plagosen dy shoferët Dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën mesditën e sotme në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan. Drejtuesit e automj