999 rezultate për

tirane

Artan Hoxha nxjerr pamjet nga aksidenti në tunelin Tiranë-Elbasan: Mos bëni gara shpejtësie Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka komentuar aksidentin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në tunelin e aksit Tiranë-
Përplasen dy makina në tunelin Tiranë-Elbasan, plagosen dy shoferët Dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën mesditën e sotme në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan. Drejtuesit e automj
Rama nuk kursen as Vjosa Osmanin: Propagandë në Tiranë për vota në Kosovë Kryeministri Edi Rama nuk është kursyer as në akzuat e tij kundër Presidentes në detyrë të Kosovës, Vjosa Osmanit. Pak
Shkrumbohet nga flakët mjeti në Tiranë (VIDEO) Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dritan Hoxha” dhe
Porta të paprekura, Kukësi dhe Tirana ndajnë pikët Barazim pa gola në supersfidën e javës së 10-të të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Kukësit. Në Elbasan Arena, kampi
Vetëhidhet nga ura i riu në Tiranë Një i ri është vetëhedhur nga ura ditën e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërkohë që 3
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, vdes 50 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 50 vjecar ka gjetur vdekjen si pasojë e asfiksimit.
Plagosi me armë çiftin gjatë vjedhjes së banesës, arrestohet më "i tmerrshmi" i Tiranës Policia ka vënë në pranga në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me
I plagosur në kokë e i prerë në fyt! Shtetasi në Himarë dërgohet me urgjencë drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë ku një shtetas është gjetur i plagosur në kokë, fraktura dhe prer
Shpërthen në flakë makina në Tiranë Një makinë është përfshirë nga flakët në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në dalje të kryeqytetit, në autostradën Tiranë-E
I biri qëllon për vdekje efektivin e FNSH-së Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një efektiv i forcave të FNSh-së është qëlluar për vdekje ak
Ra në kontakt me korrentin, ndërron jetë 45-vjeçari në Tiranë Një 45-vjeçar teksa punonte në një pallat në ndërtim ka ndërruar jetë pas kontaktit me rrymën elektrike. Ngjarja trag
Rivendoset me 25 yje pema e Vitit të Ri mes Tiranës, zbulohet kuptimi prekës i tyre (FOTO LAJM) Pema e Vitit të Ri është rivendosur nga Bashkia e Tiranës, pas djegies së saj nga një grup protestuesish pak ditë më par
Iu ngrit atentat në mes të Tiranës, kështu duket Preng Gjini pas daljes nga spitali Publikohet fotoja e Preng Gjinit, pas operacionit që kreu jashtë shtetit si pasojë e plagosjes nga atentati në 15 shtato
Përfshihet nga flakët shtepia në Tiranë Një shtëpi është përfshirë nga flakët në Tiranë, në zonën e "Unazës së Re". Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja
Siguroi 38 mijë euro nga Facebooku i vjedhur, kush është hakeri 29 vjeçar që bënte namin në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një person, i cili në bashkëpunim me persona të tjerë kryente vjedhje të llogarive në fac
Rama propozon Bledi Çuçin për ministër të Brendshëm Bledi Çuçi propozohet nga kryeministri Rama per Minister të Brendshem. Kreu i qeverise ka zgjedhur ministrin aktual t
Pjesë e spektaklit të Krishtlindjeve, Ornella Muti vjen në Shqipëri (FOTO LAJM) Aktorja e njohur italiane, shumë e famshme për filmin me Adriano Celentano-n, “Innamorato pazzo”, Ornella Muti, ka ardhu
Shtatë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë orëve të fundit 7 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua E.
Zbulohet lidhja familjare e Kelit me Tonin Gjinin: Viktima punonte taksixhi(FOTO LAJM) Anton Keli është 51-vjecari që u qëllua me armë zjarri pasditen e sotme në Rrëshen. Burime bëjnë me dije se është dj