999 rezultate për

tirane

Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore
14 kilogramë "bar" me vete, si u kap 53 vjeçari në transportim e sipër Policia arrestoi një 53-vjeçar nga Peshkopia në kryeqytet, në një operacion antidrogë, “bazuar dhe në informacionet e ma
Bie nga lartësia punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Pasditen e sotme në Tiranë një punëtor i cili po punonte në lartësi ka rënë duke u lënduar. Burimet zyrtare bëjnë
Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Aksidenti i frikshëm në Tiranë, qytetari humb dy këmbët (VIDEO) Qytetari që u përplas mëngjesin e sotëm tek rruga ‘5 Maji’ ka humbur të dyja këmbët. Pas ngjarjes së rëndë, qytetari
Kamioni përplas policen në Tiranë, dërgohet me urgjencë te Trauma Një efektive e Policisë Rrugore në kryeqytet është goditur nga një mjet i tonazhit të rëndë. Efektivja mësohet se ësh
Pamje të rënda, momenti kur makina përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Edhe kjo e premte ka nisur me një ngjarje të rëndë pasi një makinë ka përplasur një këmbësor. Momenti i rëndë është f
Shoferëve në Tiranë nuk iu bëjnë dritë sytë, plagoset një këmbësor Ditën e sotme në rrugën “5 Maj”, janë përfshirë në një aksident dy mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar këmbës
Shpejtësi skëterrë e përplasje e frikshme, dalin pamjet e aksidentit në Tiranë (VIDEO) Janë bërë publike pamjet e rënda të aksidentit që ndodhi ditën e sotme tek ambasada Italiane në Tiranë, nga Harta Digjit
E rëndë në Tiranë, 45 vjeçari gjendet i vdekur brenda kamionit Një 45 vjeçar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës në Tiranë. Policia sqaron se burri nuk kish
Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në kryeqytet. Mësohet se dy mjete janë përplasu
Sa një shtëpi në Tiranë! Australia vendos gjobën marramendëse për mosmbajtjen e maskës Australia Perëndimore ka ashpërsuar masat kundër Covid 19, duke vendosur gjobë me vlerë 50 mijë dollarë (32 mijë euro) p
Plagosja e biznesmenit në Tiranë, arrestohen 5 persona Konflikti fizik mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë ka përfunduar m
Reagon kompania e ndërtimit ku ndodhi plagosja në Tiranë: Allmuça s’ka qenë prezent në kantier Pas një konflikti mes dy bashkëpronarëve të një pallati në ndërtim, që përfundoi në plagosjen e dy personave, ka reaguar
Plagosja në Tiranë, ortakët u rrahën para një jave pas shitjes së apartamenteve dy herë Një plagosje me armë ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Pas një sherri mes ortakësh të kompanisë
Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për një të plagosur Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mëngjes në Tiranë. Policia ka marrë njoftim për të shtënat pas një konfl
Turqia dhe Greqia negociojnë në Tiranë? Çani zbulon prapaskenat Ditët e fundit është përfolur se kryeministri Edi Rama po luan rolin e një negociatori mes Greqisë dhe Turqisë. Arjan
Pacientët nga rrethet e paguajnë shtrenjtë betejën familjare me COVID-19 Dritani, 40 vjeç nga qyteti verior i Kukësit, qëndroi gjatë pas kangjellave të spitalit “Shefqet Ndroqi” më 14 dhjetor,
Pas Tiranës ky është qyteti i dytë ku do nisë vaksinimi në Shqipëri Pas Tiranës, të shtunën nis vaksinimi anti-covid në qytetin e Vlorës. Burime nga bluzat e bardha në Vlorë thonë se p
Arrestohet në Tiranë kosovari i shpallur në kërkim ndërkombëtar Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar në Kosovë është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Sipas informacione