999 rezultate për

tirane

Epidemiologu me lajme të mira për qytetarët e Tiranës: Nuk jeni më të rrezikuarit Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti ka bërë një analizë lidhur me shifrat e larta të koronavirusit. Përmes një postimi të
Furnizonte Laprakën me "mall", arrestohet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 40-vjeçar i cili posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike në doza, në Laprakë dhe në
Alarmohen banorët, shpërthen në flakë në mesnatë banesa në Tiranë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një banesë në Tiranë, fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Policia bën me dije se
Partizani fiton derbin ndaj Tiranës (VIDEO) Eraldo Çinari bën heroin në derbi. Pas një mungese të gjatë për shkak të dënimit nga FIFA, sulmuesit shkodran i mjaftua
Vuri në rrezik qytetarët! Kjo është arsyeja pse u dëbua nga Shqipëria diplomati rus Pasditën e sotme Ministria e Punëve të Jashtme në Shqipëri dëboi diplomatin rus duke deklaruar se ai kishte shkelur rreg
Në Tiranë dhe Lezhë, kush janë dy kandidaturat e LVV për zgjedhjet e 25 prillit Lëvizja Vetëvendosje me qendër në Shqipëri ka zyrtarizuar sot dy kandidaturat për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se
"Tapë" në timon, gjashtë të arrestuar në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krim
Nxënësit përfunduan në urgjencë, referohen në Prokurori drejtori dhe inxhinieri Ditën e djeshme, disa nxënës të një shkollë në Tiranë, u dërguan në urgjencë me shenja helmimi. Ata pësuan probleme s
Me shpejtësi skëterrë mes Tiranës, Koka: Shoferi është gjobitur 43 herë Pak ditë më parë, një makinë me shpejtësi marramendës u aksidentua pranë ambasadës italiane në Tiranë, duke rrezikuar je
"Më pëlqen sulmi i Tiranës", Asani jep premtimin në derbi Ethet e derbit janë rikthyer sërish, teksa Partizani dhe Tirana do të masin sërish forcat për herë të dytë në këtë sezon
Shkunden bosat e drogës në Tiranë, u sekuestrohet 5 milionë euro pasuri Rreth 5 milion euro pasuri është sekuestruar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, në pronësi të personave të dënuar për
Dëborë gjatë fundjavës në Tiranë?! Përgjigjet sinoptikania Duke filluar nga dita e sotme, vendi është përfshirë nga moti i vranët dhe rritja e temperaturave e cila është ndierë kr
Plas sherri në Tiranë, 39 vjeçari kërcënon me armë një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar pas denoncimit ndaj tij se kërcënoi një person. Ngjarja ka ndodhur pas n
Rrëzohet punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një punëtor është rrëzuar nga lartësia teksa po punonte në një pallat, e si pasojë është dërguar në spital. Sipas njo
Plas sherri në Tiranë, bëhet për spital 16 vjeçari Një 16 vjeçar ka përfunduar me urgjencë në spital pasi është dhunuar nga një person tjetër në Tiranë. Mësohet se i mi
Me armë poshtë sediljes së makinës, arrestohet 23-vjeçari nga Shijaku Një 23-vjeçar nga Shijaku është arrestuar nga forcat “Shqiponja” në Tiranë pasi është konstatuar me armë me vete. I riu
Mediu shpalos kërkesat ndaj Bashës: 12 kandidatë nga PR duhet të jenë në listat e PD-së! Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu gjatë një prononcimi për emisionin Open tregoi pritshmëritë e tij në lidhje
Përplasen dy automjete në Tiranë, plagosen 2 të mitur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Llambi Bonata”. Dy makina janë përplasur dhe jan
Kryemadhi një hap para Bashës, prezanton listën e kandidatëve për deputetë në Tiranë Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar ekipin e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetarj
Kishte pirë, arrestohet shoferi që aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren në Tiranë Alban Guri, shoferi që përplasi për vdekje një ditë më parë 10-vjeçaren A. Petali në Tiranë, është arrestuar. Mësohet