999 rezultate për

tiktok

Njerëzit në TikTok po përdorin limë për dhëmbët dhe dentistët u shokuan (VIDEO) Tik Tok-u është i mbushur me çudira, por trendi i fundit është kthyer në shqetësim për dentistët! Nëse e keni vënë r
Presionet e Trumpit, dorëhiqet drejtori i TikTok Drejtuesi i TikTok, Kevin Mayer njoftoi sot se do të largohej nga rrjeti shumë popullor social, në një komunikatë. Do
E keni instaluar TikTok në telefon? Ja çfarë ka kryer aplikacioni në fshehtësi Aplikacioni kinez TikTok, i përdorur së tepërmi nga moshat e reja në mbarë botën, raportohet se ka shkelur politikat e G
TikTok, "armiku shtetëror" numër një në SHBA Si aplikacioni i mbështetur në video-shënime të shkurtra dhe muzikë, u bë njëra prej rreziqeve më të mëdha për aparatin
Trumpit nuk i del inati me Tik Tokun, i jep goditjen e fortë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nënshkruar urdhra ekzekutivë që shënjestrojnë TikTok dhe WeChat, dy
TikTok akuzon Facebook për plagjiaturë ByteDance, kompania kineze që zotëron TikTok-un, akuzoi Facebook-un për "plagjiaturë dhe njollosje". Të dielën vonë, fir
Trump jep 45 ditë afat për shitjen e aplikacionit TikTok Kompania Microsoft tha të dielën se po vazhdon diskutimet për të blerë aplikacionin e suksesshëm të postimit të videove
I është bërë shoqe, video e Ilir Shaqirit me të bijën në TikTok do ju fiksojë (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar me postimet e ndryshme se ka një raport shumë të ngushtë me vajzën e
Microsoft në bisedime për të blerë TikTok Microsoft është në bisedime për të përvetësuar TikTok, aplikacionin e videove në pronësi kineze, sipas një personi që ës
Po bën namin, Trump merr vendimin për mbylljen e TikTok Presidenti amerikan Donald Trump tha të premten se ai do të ndalojë në SHBA aplikacionin TikTok, i cili po rritet shumë
Video më virale e momentit, çifti ha e pi pa e larguar maskën nga goja (VIDEO) Një çift në moshë të mesme u filmua duke ngrënë vakt ushqimor e duke pirë birrë përmes maskës së vendosur. Skenat e k
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Nihuni me yllin e TikTokut që "rrëmbeu" vëmendjen e Disneyt (VIDEO) Një video e publikuar fillimisht në TikTok mund t’ia hap dyert studentit Julian Bass, drejtë industrisë së filmit në Hol
TikTok tregon se si funksionon algoritmi i tij TikTok ka zbuluar një pasqyrë më të madhe se si punon algoritmi i tij i rekomandimit në një postim të ri në blog, transm
Nuk përmbahet Bebe Rexha, këngëtarja shfaqet nudo në "TikTok" (VIDEO) Bebe Rexha duket se e ka marrë veten pas lajmit të trishtë për infektimin me koronavirus të dy prindërve të saj muajin e
Aplikacionet më të shkarkuara gjatë COVID-19 Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Të gjithë të fiksuar me sfidën e fundit në "Tik Tok" (VIDEO) TikTok nuk është rastësisht platforma më e famshme e momentit dhe ngushëllimi i të gjithëve gjatë karantinës. Ka diçka n
Si koronavirusi ndihmoi TikTok-un të gjente ''zërin'' e tij Në të gjithë vendin, në dhomat e gjumit të adoleshentëve dhe apo kudo nëpër shtëpi, njerëzit të bllokuar nga koronaviru
Video bëhet virale, përdoruesi i "Tik Tok" pretendon se i është shfaqur fantazma (VIDEO) Videoja e një të riu në TikTok është bërë virale pasi një figurë misterioze u vu re në sfond pas tij, pavarësisht se kër