999 rezultate për

tiktok

Ndryshojnë rregullat e TikTok, masa të forta për përdoruesit nën 16 vjeç Por llogaritë e atyre që janë nën 16 vjeç, nuk do t’u shfaqen si sugjerim përdoruesve të tjerë të aplikacionit. Të gj
Deklaroi se Kanye tradhëtoi Kim me Jeffree Star, Kim paralajmëron yllin e TikTok-ut (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kim Kardashian dhe Kanye West po shkonin drejt divorcit javën e kaluar, ylli i TikTok Ava Louise supozoi s
12-vjeçarja paditë TikTok-un në Gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
12 vjeçarja dërgon TikTokun në gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
TikTok sapo zbuloi se si rikthehet nuhatja/shija, pas Covid-19 Pas rikuperimit (kryesisht) nga Covid-19, shumë njerëz kanë zbuluar një nga efektet më të bezdisshme: Humbjen e shijes.
Të "lodhur" nga Tik-Tok? Vajza e Putin sjell një tjetër aplikacion Rusia është e vendosur që të krijojë një aplikacion rival të TikTok. Ky aplikacion është krijuar nga një kompani e drejt
Fotot e nxehta bëhen virale, a është vërtet kjo vajza e Obamës? (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.
Mbi 100 milionë ndjekës, njihuni me "mbretëreshën" 16-vjeçare të TikTok (FOTO LAJM) Charli D'Amelio është zyrtarisht mbretëresha e TikTok! Ajo arriti një moment të rëndësishëm në karrierën e saj - u bë yl
80 milion pëlqime, njihuni me binjaket gjysmë shqiptare që bëjnë namin në TikTok (FOTO&VIDEO) Aisha dhe Azra Mian janë dy motra binjake me origjinë gjysmë-pakistaneze dhe gjysmë-shqiptare. Ato janë bërë të njohu
Risia e fundit, TikTok brenda Snapchat Snapchat është duke prezantuar një seksion të ri të aplikacionit të bazuar në argëtim të quajtur Spotlight, ku thotë se
Si rrallëherë më parë, Arian Çani hap TikTok dhe prezanton të bijën (FOTO&VIDEO) Moderatori i njohur, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”. Ai ka vendosur të plotësoj
80 milion pëlqime, njihuni me binjaket gjysmë shqiptare që bëjnë namin në TikTok (FOTO&VIDEO) Aisha dhe Azra Mian janë dy motra binjake me origjinë gjysmë-pakistaneze dhe gjysmë-shqiptare. Ato janë bërë të njohu
Njihuni me gjyshen shqiptare që është bërë yll i "TikTok" (FOTO LAJM) 57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harr
TikTok ndalon së punuari në disa vende TikTok ka ndaluar së punuari në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë dhe në Australi, teksa përdoruesit raportuan probleme me
Instagram shton mundësinë e blerjeve edhe në Reels, një hapa para TikTok Instagram, rrjeti i famshëm social i cili është në pronësi të Facebook do të fillojë të testojë blerjet përmes funksioni
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
Çmenduria që bëhet për famë në TikTok, kërcejnë me fëmijën dhe më pas e flakin (VIDEO) Një sfidë virale, vërtet në pamje të parë, çmenduri po përfshin dhjetra nëna, baballarë dhe fëmijë. Pasi kërcejnë pa
Youtube ka gati aplikacionin rival të TikTok YouTube ka njoftuar se do të testojë një version beta në Indi për të rivalizuar aplikacionin popullor të videove TikTok.
Tik-Tok kthehet në rrezik, tre adoleshentë përfundojnë në spital Rritja e mediave sociale, ka sjellë një numër “sfidash” virale, që bëhen thuajse nga të gjithë, por, jo të gjitha janë t