999 rezultate për

tifozin

Napoli në lotë për tifozin, mesazh i Maradonës (FOTO LAJM) Përcillet për në banesën e fundit Ciro Esposito, tifozi napolitan që u palgos para finales së Kupës së Italisë me Fioren
Porto Alegre, tifozët argjentinas rrahin tifozin brazilian (VIDEO) Gjërat shkuan shumë mirë në stadium teksa Argjentina mposhti 3-2 Nigerinë, por jashtë tij, në rrugët e Porto Alegres, si
Muller qëllon tifozin në kokë (VIDEO) Sulmuesi i Gjermanisë, Thomas Muller, u bë protagonist një i incidenti komik në stërvitjen e skuadrës së tij duke goditu
Julian Deda me të atin: Tifozi që s'njeh lojtarët e Holandës (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur i humorit, Julian Deda, ka dëshmuar se një pjesë të mirë të kohës i'a kushton fëmijëve të tij. S
Njihuni me tifozin numër 1 të Brazilit (FOTO-VIDEO) Nelson Paviotti, fotograf me profesion, është ndoshta tifozi më i çmendur i Kombëtares së Brazilit. Në vitin 1994 ai u b
Moment dramatik, polici djeg tifozin (VIDEO) Slask Wroclaw dhe Zaglebie Lubin janë dy skuadra polake që po luftojnë në ndeshjet e fundit të kampionatit për të mbijet
Villareal përjashton përjetë tifozin racist Spanja jep një shembull të denjë kundrejt një fenomeni që tenton herë pas here të njollosë sportin më popullor në planet
Kontestohet Barça, Messi debaton me tifozin (VIDEO) Ashtu siç ndodhi pas humbjes në kampionat ndaj Granadës, një grup tifozësh të Barcelonës u mblodh përsëri në afërsi të s
Godet tifozin, Connolly si Cantona! (VIDEO) E mbani mend goditjen që ish ylli i Manchester United Eric Cantona i bëri një tifozi vite më parë? Futbollisti i Crawley
4 muaj para Botërorit! Ja si e rreh policia tifozin në Brazil (VIDEO) Kur jemi rreth 4 muaj larg startit të Kupës së Botës "Brazil 2014" lajmet dhe imazhet që vijnë nga shteti amerikano-jugo
Ditë speciale për tifozin 14-vjeçar të Chelsea-t (FOTO-VIDEO) Të takosh kapitenin e ekipit dhe të flasësh me njeriun që e transformoi rrënjësisht klubin e Chelsea-t është një ëndërr
Emocionuese! Ajax firmos me tifozin e sëmurë 8-vjeçar (FOTO-VIDEO) Ajax ka bërë realitet ëndrrën e një tifozi 8-vjeçar, Jay Jay Willems duke nënshkruar një kontratë mes tij dhe ekipit të
Trajneri rreh tifozin, telashe për ish-interistin (VIDEO) Nelson Vivas, ish mbrojtësi i Inter, aktualisht trajner i Quilmes në Argjentinë, është kapur nga telekamerat teksa rriht
Cristiano Ronaldo shpëton tifozin shqiptar Cristiano Ronaldo duket se ka arritur të bindë prokurorin federal të Floridës për të rrëzuar dy aktakuza ndaj tifozit sh
Agger gjuan tifozin, më pas i dhuron fanellën (VIDEO) Mbrojtësi danez i Liverpool, Daniel Agger, ka qënë protagonist gjatë stërvitjes me kombëtaren e tij në vigjilje të sfidë
Trajneri i Benfikës mbron tifozin kundërshtar nga policia (VIDEO) Një gjest që rrallë herë mund të shihet në futboll, është parë pas ndeshjes së djeshme në kampionatit portugez mes Vitor
Mirko Vucinic nuk i ka punët mirë me tifozët (VIDEO) Mirko Vucinic është bërë dje protagonist i një zënke me një tifoz të skuadrës së Juventusit. Sipas mediave italiane, gja
Skandal ne Korce, policia dhunon tifozin (VIDEO) Momente te turpshme ne stadiumin e qytetit te Korces gjate ndeshjes se sotme mes Skenderbeut dhe Luftetarit. Per arsye q
Ribery "nderon" tifozin e "çmendur" (VIDEO) Donte me çdo kusht që fitoren ta festonte me skuadrën e tij. Dhe kështu një tifoz i Bayern Munchen kaloi forcat e siguri
Milanello, Muntari debat me tifozin (VIDEO) Nerva të tendosura për Sulley Muntarin në fund të miqsëores Milan-Caratese e zhvilluar ditën e enjte. Futbollisti ganez,