999 rezultate për

tifozi

Reagimi i Salah kur tifozi i prek shpatullën e dëmtuar (VIDEO) Mohamed Salah e ka vuajtur shumë dëmtimin që mori në finalen e Champions League ku ende nuk është konfirumuar data se ku
Tifozi i çmendur i Gjermanisë, me traktor për në Rusi (VIDEO) Rreth 1 milion turistë pritet të vizitojnë Rusinë gjatë Kampionatit Botëror të futbollit, me një pjesë të madhe të tyre
"Come on Engalnd", Mourinho tifozi i flaktë i Tre Luanve në Kupën e Botës (VIDEO) Jose Mourinho ka bërë parashikimet e tij për fazën e grupeve në Botëror, derisa ka favorizuar Anglinë si favarite për ta
Armando Sadiku surprizon në studio tifozin e tij të flaktë Dashuria dhe sakrificat e një motre për vëllain e saj u trajtuan mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur”
Tifozi i United bën tatuazh ironizues "legjendën" e Liverpool Humbja e skuadres angleze Liverpool, në finalen e Champions League kundër Real Madrid-it, duket se nuk i mërzitur të gji
Rast i paprecedent, tifozi i ‘mohon’ golin Ronaldos Një rast i paprecedent ka ndodhur në fund të ndeshje Real –Liverpool e cila u fitua nga Madrilenët me rezultat 3-1. N
Tifozi “huligan” që ia doli të thyejë sistemin rus të sigurisë përpara Botërorit Një tifoz futbolli i përfshirë në “listën e zezë” të autoriteteve ruse për sjellje antisportive ka mundur të sigurojë nj
Ky është tifozi më i veçantë deri më tani i "Rusia 2018" (FOTO-LAJM) 15.000 foto të futbollistëve të ngjitura në makinën e tij, padyshim që do ta bëjnë një nga tifozët me të veçantë të Botë
Festa e çmendur e tifozit arab pas kualifikimit të Interit në Champions (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lazios, ka sjellë gëzim të pama
Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pama
Çmendet tifozi i Marselles, thyen televizorin pas humbjes me Atleticon (VIDEO) Humbja e Marselles me rezultatin 0-3 ndaj Atleticos së Madridit në finalen e Europa League ka “tërbuar” edhe një tifoz q
Ora e "kiametit" trokiti për Hamburgun erdhi, skena emocionouese në stadium thyen çdo zemër (VIDEO) Futbolli është i bukur në formën origjinale të tijën, me të mirat dhe të këqijat që të ofron. E keqja shoqërohet me emoc
Tifozi i Liverpoolit ende në gjendje të rëndë shëndetësore Familja e Sean Cox kanë thënë sot se ata “janë të prekur dhe krenar” nga mesazhet e tifozëve të Liverpool, por gjendja e
Gjest i mrekulleshëm nga Bonucci, i vendos shirtin e kapitenit tifozit me simdron down (VIDEO) Futbolli është i bukur, sepse bën bashkë njerëz nga të gjitha fushat e jetës, pavarësisht prejardhjes apo çdo lloj dalli
Roma stërvitet me fanella te dedikuara për tifozin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Skuadra e Seria A, Roma është trajnuar me fanella të veçanta derisa janë duke u përgatitur për ndeshjen e dytë në mes Ro
Rrahën barabarisht tifozin e Liverpoolit, gjykata angleze merr vendin për dy ultrasit e Romës Dy tifozët e Romës, që rrahën tifozin e Liverpoolit, Sean Cox, janë dërguar ditën e sotme para gjykatës së magjistratëve
Tifozi i Liverpoolit në gjendje kritike për jetën Tifozeri 53-vjeçar i Liverpoolit, Sean Cox u sulmua dje nga ultras e Romës dhe është në kushte kritike që ka marrë një d
Tifozi i dashuruar me Ronaldon, futet në fushë dhe tenton ta puthë (FOTO-VIDEO) Mbrëmë në ndeshjen Portugali - Holandë ka ndodhur një moment i veçantë. Si kur të mos mjaftonte humbja turpëruese nda
Plas në Vlorë, tifozi godet me sende të forta lojtarin e Kamzës (VIDEO) Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Kamzës e zhvilluar në qytetin vlonjat është shënuar një incident i pakëndshëm. Pas
Përgjigjia e tifozit në provim i befason të gjithë duke bërë xhiron e botës (FOTO LAJM) Tifozët e dashurojnë shumë skuadrën e tyre të zemrës, jo vetëm për 90 minuta në stadium, por gjatë gjithë kohës duke men