999 rezultate për

tifozet

"Shpërthejnë" tifozët e Liverpoolit ndaj Klopp: Përse luajti Origi para Shaqirit? Tifozët e Liverpoolit kanë shpërthyer ndaj Jurgen Klopp duke e akuzuar atë pas futjes në lojë të Origi dhe jo të ksovari
Plas në Londër, përleshje masive mes tifozëve të Tottenhamit dhe Ajax-it (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u luajt gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Tottenhamit dhe Ajax-it e cila u mbyll me fitoren e ho
Tifozët e Fenerbahçes kopjojnë këngën e "Plisave" (VIDEO) "Rrugës sy patrembur, Plisat po ecin, Prishtinën e dojna, deri sa t’vdesim…". Kënga e famshme e Plisave ka shkuar lar
Icardi dhe Wanda ndërrojnë pozicionet, tifozët nuk përmbahen (FOTO LAJM) Wanda Nara është e papërmbajtshme në rrjetet sociale, megjithëse tek Interi ndihen gjithnjë e më të bezdisur nga kjo gjë
Tifozët e Atalantës shkulin stolat e tribunës (VIDEO) Suksesi i mbrëmshëm i Atalantës ndaj Udineses lë skuadrën e qytetit të Bergamos në vendin e katërt në renditjen e Serie
Spalletti bën shqiponjën në takim me tifozët shqiptarë Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti, trajneri dhe zëvendëspresidenti i Interit, janë takuar nga afër me tifozë shqiptar
Spalleti bën shqiponjën me tifozët shqiptarë para Juves (FOTO LAJM) Interi ka luajtur mbrëmjen e djeshme ndaj Juves, në derbin e madh të Italisë. Kjo sfidë ka përfunduar në barazim 1-1 dhe
Plas te Napoli, tifozët me banderola duan largimin e Ancelottit De Laurentis (FOTO LAJM) Tifozët e Napolit kanë dalë më banderola kundër De Laurentins dhe Ancelottit ku kërkojnë një projekt të vërtetë nga klub
Tremben tifozët e Milanit, pa Champions rrezikojnë të humbasin kapitenin Liga e Kampionëve është objektiv mjaft i rëndësishëm për Milanin, jo vetëm për këtë sezon, por edhe për të ardhmen e kuq
Cristiano Ronaldo indian "çmend" tifozët (FOTO LAJM) Thuhet se ai nuk ka një të dytë, por pasi të shikoni këtë djalosh mund ta keni gabim. Bëhet fjalë për Biwar Abdullah,
Tremben tifozët e Juventusit, PSG ofron 75 milion euro për Pjanic Miralem Pjanic duke se është gati të largohet nga Juventus në verë. I kërkuar nga Real Madrid, boshnjaku është një ha
Tifozët e Juventusit përzgjedhin 11-shen më të mirë të 8 viteve të fundit Juventusi fitoi titullin e 8 radhazi në Serina A dukë dëshmuar se ata janë liderit e vërtetë dhe se nuk kanë ndërmend të
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Tifozët e Realit nuk ndalin vërshëllimat ndaj Bale, divorci afër Rrebesh vërshëllimash nga ana e tifozëve në "Santiago Bernabeu" për Gareth Bale. Uellsiani në qendër të zërave të merkat
Tifozët e Liverpool nuk do donin kurrë ta shihnin këtë moment, Minler dhe Salah shtyhen për penalltinë (VIDEO) Dikur Neymar dhe Cavani, tani Salah dhe Milner janë shtyrë kush ta ekzekutojë penalltinë. Liverpooli ka rrëmbyer tri
Ajax uron Juventusin për titullin. Tifozët kundërshtarë tallen (FOTO LAJM) Juventusi ka celebruar në Twitter dhe rrjetet e tjera sociale festimin e tetë titujve radhazi, por një ndër përgjigjet q
Tifozët e Barcelonës marrin hak ndaj Coutinho "Camp Nou", shumë e ndërgjegjshme për festimin e Coutinhos në golin ndaj Manchester United, nuk ka harruar të hakmerret
Tifozët tradhtojnë Juventusin, braktisin festën e titullit Pas zhgënjimit në Champions League, shumë pak tifozë kanë dalë në qendër të Torinos për të festuar titullin e tetë radha
Frikë për tifozët, "San Siro" lëkundet 5 cm Një fenomen i rrezikshëm ka ndodhur gjatë Interi-Atalanta në stadiumin "San Siro". Nga Italia, përkatësisht "Corriere de
Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani