999 rezultate për

tifozet

Tifozët e Barcelonës marrin hak ndaj Coutinho "Camp Nou", shumë e ndërgjegjshme për festimin e Coutinhos në golin ndaj Manchester United, nuk ka harruar të hakmerret
Tifozët tradhtojnë Juventusin, braktisin festën e titullit Pas zhgënjimit në Champions League, shumë pak tifozë kanë dalë në qendër të Torinos për të festuar titullin e tetë radha
Frikë për tifozët, "San Siro" lëkundet 5 cm Një fenomen i rrezikshëm ka ndodhur gjatë Interi-Atalanta në stadiumin "San Siro". Nga Italia, përkatësisht "Corriere de
Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani
Futbollistët e Manchester City-t bëjnë gjestin madhështor për tifozët Manchester City u eleminua të mërkurën në mbrëmje nga Tottenhami duke i dhënë lamtumirën Champions League. Po ata që
Shaqiri sërish në stol, tifozët shpërthejnë kundër Klopp Tifozët e Liverpoolit kanë kritikuar trajnerin Jurgen Klopp që nuk e ka starstuar Xherdan Shaqirin në ndeshjen e çerek
U eleminua nga Ajax-i, shpërthejnë memet kundër Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi u turpërua djë në mbrëmje nga Ajax duke humbur 1-2 në Alianz Stadium. Kështu Bardhezinjtë i japin fund këtij k
Tifozët e Napolit presion më banderola klubit: Ne kërkojmë Europa League (FOTO LAJM) Napoli humbi ndeshjen e parë të Europa Legaue 2-0 nga Arsenali dhe tashmë rruga drejt gjysmëfianleve është vështirësuar
Tifozët holandezë vërshojnë në Itali, policia ndalon 54 persona Atmosfera sa vjen e bëhet më elektrizuese në Torino, aty këtë të martë Juventusi e Ajax do të përballen për të përcaktua
Higuain i padëshiruar: Duhet të largohet, nuk e besojmë që këmi marrë një lojtar të tillë Humbja që Chelsea pësoi në fushën e Liverpool nuk është mirëpritur nga tifozët e "blues". Ata nuk i kanë kursyer kritika
Pamje të rënda! Tragjedia që ndryshoi futbollin anglez (FOTO LAJM) Më 15 prill 1989, 93 tifozë humbën jetën në fatkeqësinë më të rëndë sportive të ndodhur në Britaninë e Madhe. Ata u s
Ky është arbitri shqiptar që është rrahur më shumë nga tifozët, mban dhe stemën e FIFA-s Gjyqtari anësor që ka edhe stemën e FIFA-s, Denis Rexha, duket se është “preja” e preferuar e tifozëve. Në sfidën e djes
Pamje të rralla, tifozët i "vënë flakën" stadiumit, arbitri braktis ndeshjen në Belgjikë (FOTO & VIDEO) Skena të llahtarshme vijnë nga ndeshja e kampionatit belg mes Standardit të Liezhit dhe Anderlehtit, e cila u braktis në
Salah sulmohet nga tifozët, reagon Chelsea dhe Liverpooli (VIDEO) Chelsea fitoi 1-0 në fushën e Slavia Prague në Çeki për ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League. Gjithsesi në inter
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Tifozët e Juventusit "pushtojnë" Holandën (FOTO LAJM) Juventusi do të luajë sot në transfertë aktin e parë kundër Ajax-it për Ligën e Kampioneve, shkruan Albeu.com. Bardh
Çmenden tifozët e Ajax-it: Lenë pa gjumë Ronaldon me shokë (VIDEO) Tifozët e Ajaxit kanë bërë një veprim të turpshëm para ndeshjes me Juventusin e vlefshme për çerekfinalen e Champions Le
Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.
Arsenal humbet përballë Everton, tifozët e kanë me Sokratis: Nuk ka tru Arsenal është mundur 1-0 në shtëpinë e Everton-it. Një humbje e rëndë për londinezët në garën për të siguruar një vend n
Tifozët nuk e duan, Interi në sulm për të nënshkruar me sulmuesin Një agjent i Interit ka qenë në stadiumin "Matmut Atlantique" ku Marseille u mund 2-0 nga vendasit e Bordeaux. Këtë e ka