999 rezultate për

tifozet

Faqet e mëdha sportive tallin keq Xhakën, tifozët: Ka frikë nga topi (FOTO LAJM) Granit Xhaka është bërë kapiten i Arsenalit pas shumë polemikash. Ai me sa duket po përballon i vetëm presionin e të mba
Pepe zhgënjen tifozët, më i dobëti i ndeshjes Nicolas Pepe u transferua verën që lamë pas te Arsenali për 80 milion euro nga Lillë por deri më tani ai nuk ka lënë gju
Tifozët "laheshin në gjak", moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë (VIDEO) Përpos sherrit që ndodhi një ditë më parë mes tifozëve gjatë derbit Tirana-Partizani, në stadium ka ndodhur edhe një pro
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Kriminale në derbi: Hapën gropa dhe i mbushën me fishekzjarre të fuqishëm për të dëmtuar kundërshtarët E paprecedentë, skandaloze dhe kriminale ajo që ka ndodhur dje në stadiumin “Selman Stërmasi”. Sipas “Panorama Sport”
Kaos në 'Selman Stermasi', tifozët përleshen 1 orë para derbit (VIDEO) Kur pritej që derbi mes Tiranës dhe Partizanit të dhuronte spektakël në fushë dhe në tribuna, ka ndodhur krejt e kundërt
U konfliktuan për derbin, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, pas një sherri mes dy tifozëve kundërshtarë të Galatasarait dhe F
Tifozëve të Atletico nuk iu del inati me Thibaut Courtois shikoni çfarë bëjnë para fillimit të derbit (VIDEO) Thibaut Courtois që nga koha kur kaloi nga Chelsea te Reali, i ka irrituar së tepërmi tifozët e Atletico Madridit, skuad
Neymar: Tifozët janë si e dashura, grindesh por më pas e përqafon Sulmuesi brazilian Neymar u zotua të shtunën se “do t’ia jap jetën time për PSG” menjëherë pas fitores 0-1 të kampionëve
Nuk i paguan prej muajsh lojtarët, tifozët largojnë presidentin (VIDEO) Skena të tilla nuk na ndodh shpesh që t’i shohim në futboll. Mbrëmjen e djeshme në ligën e dytë holandeze, skuadra e
DOKUMENTAR/ Tifozët kosovarë të Liverpool-it që udhëtuan në Stamboll për ta parë ekipin e zemrës (VIDEO) Aktori i njohur kosovarë, Kushtrim Sheremeti ka realizuar një dokumentarë të udhëtimit të tifozëve të Liverpoolit nga Ko
Arsenali zgjedh Xhakën kapiten, tifozët nuk e duan Ditën e sotme është njoftuar se kapiteni i ardhshëm i Arsenalit do të jetë Granit Xhaka, i cili do të marrë shiritin pas
Manchester United në krizë, Evra ka një apel për tifozët (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester Unitedit, Patrice Evra iu ka bërë një apel tifozëve që të mbështesin klubin përmes një postimi në
Pas humbjes reagon Salvini: Ky Milan është qesharak Milani u mposht nga Interi në derbin "Della Madoninna" numër 224, për të mbetur kështu pa fitore në derbin e qytetit gat
7 Kilogramë mbipeshë, tifozët e Realit shpërthejnë kundër Hazard Eden Hazard u nga Chelsea në merkaton e verës, teksa kompletoi kalimin e tij te Real Madridi. Belgu nuk po kalon një
Tifozët e Realit kërkojnë shkarkimin e Zidane Tifozët e Real Madridit nuk janë të kënaqur me fillimin e eksperiencës së dytë të Zinedine Zidane në pankinën e "Los Bla
Tifozët e Galatasaray "pushtojnë" Belgjikën (VIDEO) Galatasaray është mysafir i Club Brugge në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Tifo
Tifozët kërcënojnë presidentin e Serisë A Tri ndeshje dhe tri humbje për skuadrën e Sampdoria në kampionatin e Serisë A, që mbyll renditjen me 0 pikë. Situatë
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Pas barazimit të turpshëm, tifozët e Interit shpërthejnë në "San Siro" kundër lojtarëve Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League. Italianët kanë barazuar me