999 rezultate për

tifozet

Tifozët e Juventusit nuk ndalen, kërkojnë Mbappe Duket se kualifikimi i Juventusit ndaj Atletikos ka sjellë një ndjenjë të madhe vetbesimi dhe një furtunë entusiazmi, jo
Tifozët e Barcelonës duan Porton në çerekfinale Barcelona pati fat në 1/16 teksa në short i ra Lyon, duke i eleminuar lehtësisht francezët pas fitores 5-1 në "Camp Nou
Ndizet atmosfera, tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë Milanon me birra (FOTO LAJM) Interi do presë sot në mbrëmje Eintracht Frankfurtin teksa do të kërkojë vetëm fitoren pas barazimti pa gola në sfidën e
FANTASTIKE/ Jo vetëm në stadium por edhe në restorant tifozët duartrokasin Ronaldon (VIDEO) Juventusi fitoi me rezultat 3-0 në Allianz Stadium ndaj Atletico Madridit dhe kështu u kualifikua në çerekfinale të Ligë
Alarm për tifozët e Interit, Icardi përfundon në Kinë? Mauro Icardi po kalon përiudhën më të vështirë tek Interi që pas transferimit në vitin 2013 nga Sampdoria. Argjentin
Klopp: Duhet të ndalim Lewandowski-n, nuk sakrifikojmë Champions-in për Premier League Jurgen Klop ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Bayern Munich sot në mbrëmje në "Alianz Arena".
Frikësohen tifozët e Interi, Tottenhami ofron 30 milion euro për yllin e mesfushës Matias Vecino pritet të jetë një nga emrat që do të largohen nga Interi në verën e ardhshme. Mesfushori uruguaian ësh
Lihet mënjanë rivaliteti, Napoli uron në "Twitter" Juventusin Mesazhi i komplimenteve të klubit italian ndan tifozët në internet. Juve menjëherë falenderoj Një nga komplimentet e pa
Gazetarja s*ksi “provokon” tifozët e Milanit në prag të derbit (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ludovica Pagani ka ‘provokuar’ tifozët e Milanit, në prag të derbit të Madonninës, ndaj Int
Tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë "San Siron" Inter do të presë Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League në "San Siro", këtë të enjte në orën 21:00
Tifozët e PSG-së shpërthjnë kundër lojtarve: Luani vetëm për para dhe jo për fanellën Tifozët e Paris Saint-Germainit kanë shpërthyer në akuza të forta kundër skuadrës së tyre pas eleminimit nga Liga e Kamp
Para ndeshjes me Atleticon, Juventusit u dalin kundër edhe tifozët (FOTO LAJM) E pabesueshme, por e vërtetë: Juventusi është në luftë me tifozët e vet, ose më saktë një pjesë të saj, shkruan Albeu.co
Marcelo lë me "gisht në gojë" tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Pas eliminimit të Realit nga Liga e Kampioneve ka pasur shumë aludime në media për një lamtumirë të mundshme nga ana e M
Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Tifozët e provokojnë me fanellën e Lazios, Totti i befason të gjithë (VIDEO) Ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti e ka pritur shumë keq humbjen 3-0 ndaj Lazios, diçka e cila është vënë re edhe mbr
Tifozët e Romës akuzojnë Monchin, Totti i del në mbrojtje Rreth pesëmbëdhjetë tifozë të Romës kanë vënë në shënjestër drejtorin sportin në aeroportin e Portos. "Ju duhet të
Tifozët e Realit në protestë, kërkojnë dorëheqjen e Perezit dhe rikthimin e Mourinhos Pas humbjes së trupshme 4-1 nga Ajaxi në Bernabeu dhe eleminimi nga Liga e Kampioneve tashmë fansat e realit janë tepër
Kjo është koreografia spektakolare e tifozëve të Dortmundit (FOTO LAJM) Një mur i verdhë për të karikuar skuadrën. Tifozët e Borussias së Dortmundit realizuan një koreofgrafi gjigante dhe spek
Tifozët e Ajax-it besojnë te kualifikimi ja si e presin ndeshjen në Madrid (VIDEO) Në prag të ndeshjes së kthimit mes Real Madrid dhe Ajax-it të Amsterdamit, atmosfera në kryeqytetin spanjoll është elekt
Flet mbrojtësi i Tottenhamit: Bale nuk do rikthehet këtë verë tek ne Ben Davies ka hedhur poshtë mundësinë që Gareth Bale mund të rikthehet tek Tottenham këtë verë, shkruan Albeu.com. Ba