999 rezultate për

tifoz

Tifozët e Liverpool i vënë flakën qytetit, shikoni festën e "çmendur" (VIDEO) Pas zyrtarizimit të titullit tifozët e Liverpoolit kanë dalë në rrugë për të festuar titullit që i mungonte prej 30 vite
"Eja në stadium po mos këndo", Holanda hap stadiumet me rregullat e veçanta Holanda ishte ndër vendet e para që do të mbyllte përfundimisht kampionatin e futbollit pas situatës së pazakontë të shk
Tifozja e Juventusit i vë "flakën" rrjetit, zhvishet dhe ekspozon të pasmet në pasqyrë (FOTO LAJM) Beniada Nishani, tifozja e zjarrtë e Juventusit, e cila është edhe mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishanit nuk
Si kurrë më parë, Champions League do të transmetohet falas për tifozët shqiptarë Prej vitesh tifozët shqiptarë kanë qenë të detyruar të paguajnë për të parë ndeshjet e Champions League, por për tre sez
KOSOVË/ Tifozët kthehen në stadiume Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin që obligonte zhvillimin e aktiviteteve sportive pa praninë e publikut. Të ma
"Në djall ti dhe motra jote, bir ku***”, shpërthen Douglas Costa (FOTO LAJM) Megjithatë nuk është shfaqur i njëjtë edhe jashtë fushave të blerta, pas ndeshjes së zhvilluar. Gjatë kohës së karan
Shembulli vjen nga Danimarka, ja si duken tifozët në stadium duke respektuar distancën sociale (FOTO LAJM) Një shembull shumë i mirë vjen nga shteti i Danimarkës, për sa i përket lejimit të tifozëve në stadium. Ditë e djeshm
Barcelona kërkon rikthimin e tifozëve në fund të muajit Ndeshjet e futbollit pothuajse në gjithë botën janë duke u zhvilluar pa praninë e tifozëve, për të evituar përhapjen e k
UEFA tregon se kur do të rikthehen tifozët në stadium Futbolli është rikthyer thuajse në gjithë Evropën, por tifozët nuk po mund ta ndjekin nga shkallët e stadiumeve. Në d
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Duka: Jam i lumtur për Hysajn, e gjithë Shqipëria ishte me Napolin përveç Edi Ramës Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një deklaratë për Radio Kiss Kiss. Duke folur n
Theo qetëson tifozët e Milanit: Jam entuziast, nuk largohem këtë verë Theo Hernandez ka qenë një nga zbulimet më të bukura të Milanit të këtij sezoni, pasi mbrojtësi francez është ambientuar
Vendoset, finalja e Kupës së Gjermanisë do të luhet pa tifozë Tifozët e Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen nuk do të lejohen të shikojnë finalen e DFB Pokal në ‘Olympiastadion’. S
Ceferin i hapur për ndeshjet me tifozë në Champions dhe Europa League Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka lënë derën e hapur për tifozët që të marrin pjesë potencialisht në ndeshjet e
Do takonte Messin, nëna e tifozit: Do e detyroj të punojë gjithë verën për të paguar gjobën Barcelona fitoi para pak ditësh 0-4 ndaj Mallorcas, ndërsa një episod i veçantë u regjistrua gjatë ndeshjes. Një tifoz i
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Zeka: Besoj se që nesër FSHF-ja mund t’u rikthejë tifozëve transmetimin e ndeshjeve Sot u luajt Partizani-Luftëtari, ndeshje e cila u transmetua vetëm në faqen zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit
"Ne jemi këtu?", Takaj bën tifozët e Skënderbeut të ëndërrojnë një përgjigje pozitive nga Gjykata Federale (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Gjykata Federale e Zvicrës konfirmoi se çështja “Skënderbeu” është në proces gjykimi, por nuk pr
"Gati stadiumi i ri për kryeqytetin", Halili gëzon tifozët e Tiranës: Do ketë 14 mijë vende Refik Halili kërkon të ndërtojë një stadium të ri. Ai do të ngrihet mbi stadiumin aktual “Selman Stërmasi”. Pak ditë më
Lajm i madh nga Italia, caktohet data kur mund të rikthehen tifozët në Serie A Futbolli po duket i shëmtuar pa tifozë. I tillë u duk edhe mbrëmë në një ndeshje ku u ballafaquan gjigantet evropian Juv