999 rezultate për

tifoz

Fjalët Kamberit nervozuan tifozët e Hibernian, flet ish trajneri i futbollistit Trajneri i Hibernain, Jack Ross ka folur për largimin e Kamberit drjt Rangers në formë huazimi. Ai është shprehur ske
"Kosova është zemra e Serbisë", tifozët serbë provokojnë në Australian Open (VIDEO) Nuk është hera e parë që tifozët serbë provokojnë me thirrje apo parulla kundër Kosovës. Këtë gjë e kanë bërë së fund
Tifozët e Realit tallen me Simeone, përgjigjet ky i fundit Santiago Bernabeu festoi fitoren në derbi të Real Madridit 1-0 duke tallur me trajnerin e Atletico Madrid Diego Simeone.
Tension mes Mbappe dhe Tuchel, Reali "fërkon duart" (VIDEO) PSG mori një fitore bindëse ndaj Montpellier ditën e sotme duke u shkëputur në krye, por jo cdo gjë ka shkuar si duhet.
"Haram e paçi fanellën që mbani veshur", tifozët e Partizanit shpërthejnë pas disfatës në Kupë (FOTO LAJM) Partizani është duke kaluar një krizë të thellë rezultatesh. Kampionët në fuqi të Kategorisë Superiore, u turpërua n
Ibra mesazh dashurie tifozëve të Milanit: Nuk jam larguar kurrë Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është
Dashuria për Romën, De Rossi maskohet për të parë derbin mes tifozëve (VIDEO) Legjenda e Romës që vetëm pak kohë më parë "vari këpucët në gozhdë" ka zjgedhur një mënyrë të veçantë për të ndjekur de
Pas sulmit në shtëpinë e drejtorit, tifozët e United gati për protestat e rradhës Të martën në darkë një numër i vogël tifozësh të United sulmuan shtëpinë e drejtorit ekzekutiv. Mirëpo asgjë nuk ësht
Tifozët e United shpërthejnë ndaj drejtorit ekzekutiv, i sulmojnë shtëpinë Prej kohësh United nuk po arrinë të kapë majat si në kohën e Ferguson, tifozët ndjehen të zhgënjyer me zgjedhjet e klubi
Mesazhi prekës i tifozëve të Milanit për Kobe Bryant (FOTO & VIDEO) Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më parë, Milani ka nderuar legjendën e NBA, Kobe Bryant që humbi jetën ditën e diel.
Milani bën me zemër tifozët, mposhtin në shtesa Torinon dhe sfidojnë Juven në gjysmëfinalen e Kupës Milani ka vuajtur jo pak për të mposhtur Torinon dhe për të siguruar gjysmëfinalet e Kupë së Italisë. Kuqezinjtë kanë
Guardiolas nuk i pëlqeu stadiumi i përgjysmuar, reagojnë Citizens Guardiolas nuk i pëleu aspak që skuadra nuk kishte mbështetjen e tifozëve në ndeshjen FA Cup. Reagimi i trajnerit kat
Bryant ishte tifoz i Milanit, kuqezinjtë merr vendim për ndeshjen kundër Torinos Milan do të zbresë në fushë me shirit të zi në ndeshjen kundër Torinos në Coppa Italia. "Rossonerët" do ta përkujtojë
Racizmi dhe dhuna në Spanjë, priten dënimet e klubeve të La Ligës (VIDEO) Liga e Futbollit në Spanjë po planifikon mbylljen e disa sektorëve të stadiumit të Espanjolit. Klubi katalanas pritet
Kalon me sukses testet mjekësore, Eriksen përshëndetet me tifozët e Interit (VIDEO) Christian Eriksen ka përfunduar testet mjekësor në qendrën CONI në Milano, ndërsa i ka përshëndetur edhe tifozët e Inte
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana hap sondazh për tifozët Pasi u luajt ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit në javën që lamë pas në stadiumin “Air Albania”, tani mund të luhet edhe
Tifoz me Milanin, si humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (VIDEO) ish-basketbollit dhe ylli i NBA-së Kobe Bryant ka vdekur në një aksident ajror me helikopter, në Kaliforni Los Angelos.
Nainggolan flet pas golit: Ndjej shumë respekt për tifozët e Interit Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajneri
Gjesti prekës i tifozëve të Fenerbahçes për viktimat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Tifozët e Fenerbahçes kanë bërë një gjest prekës në ndeshjen e ekipit të tyre ndaj Basaksehir, e fituar 2-0. Në fund
Rikthimi në Napoli, tifozët e të kaltërve befasojnë Sarrin Ndeshja kryesore në kampionatin italian ditën e sotme është ajo mes Napolit dhe Juventusit. Takimi mes dy ekipeve ka