999 rezultate për

tifoz

Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët Union Berlini është i vendosur që të kthejë tifozët në stadiume, duke premtuar se do të mbulojë shpenzimet për të kryer
Tifozi i Manchester United vuri bast 60 mijë euro se Liverpooli do fitonte Premier League Shumë prej tifozëve të Manchester United nuk e kanë pritur mirë që Liverpooli është shpallur kampion i Ligës Premier.
I fyen familjen, Immobile shpërthen ndaj tifozëve të Lazios Ditën e djeshme skuadra e Lazios pësoi humbjen e tretë radhazi kampionat. Djemtë e Simone Inzaghit u mundën me rezultati
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Tifozët bavarezë fillojnë të ëndërrojnë, Bayern po punon për afrimin e Messit Spekulimet për të ardhmen e futbollistit më të mirë në botë, Leo Messit, tashmë janë duke u shtuar. Messi, po flitet
Policia paralajmëron tifozët: Mos u grumbulloni për derbin! Sonte në orën 20:45 do të luhet derbi i madh i Tiranës. Partizani dhe Tirana do të ndeshen për herë të katërt në këtë ka
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
Kampionati i njohur europian e nis sezonin e ri me tifozë Liga e futbollit në Holandë do të fillojë në shtator, ndërsa shikuesit do të lejojnë të zënë 15 deri në 35 për qind të k
Tifozë në stadiume në Ligën e Kampionëve? UEFA duket se e ka marrë vendimin Shorti i Ligës së Kampionëve do të zhvillohet ditën e nesërme nga ora 12 e mesditës. Në pritje të këtij momenti të rë
Do të bëjë bashkë të gjithë tifozët e Celtic, Ilir Meta njofton inagurimin e Celtic Supporters Club Albania Presidenti i Republikës së Shqipërisë prej kohësh ka bërë publike dashurinë e tij për klubin skocez të futbollit, Celtic
U ngjit nëpër shkallët e stadiumit për tu përleshur me tifozin, ky është dënimi për Dier Eric Dier i Tottenham është suspenduar me katër ndeshje nga FA pasi shkoi në shkallët e stadiumit për të përballur një t
Siguruan qëndrimin në Bundesliga, Rashica me shokë sulmohen nga tifozët kundërshtarë (VIDEO) Verder Bremen arriti të marrë një barazim 2-2 në shtëpinë e Heidenheim dhe të arrijë kualifikimin falë dy golave në fush
Tifozët nuk durojnë dot për Tirana-Kukësi, tentojnë të futen në stadium (VIDEO) Ditën e sotme do të luhet ndeshja më vendimtare e këtij sezoni, mes Tiranës dhe Kukësit, me dy ekipet që luftojnë për ti
Federica Fede, tifozja e Juventusit që po shkatërron rrjetin (FOTO LAJM) Federica Fede, me profesion modele është një tifoze e flaktë e Juventusit. Është vetë ajo e cila ka zgjedhur të ngjyr
Champions luhet me tifozë? Aleksander Ceferin presidenti i UEFA-s ndez dritën jeshile që Final 8 në Champions League dhe Europa League në program p
Bundesliga do të hap stadiumet për tifozët Bundesliga gjermane po mendon që sezonin e ri, 2020/2021, ta zhvillojë nën praninë e tifozëve. Në Gjermani, sikurse n
Tifozja e Milanit nuk i reziston temperaturave, zhvishet dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Me ardhjen e stinës së verës, rritet ndjeshëm doza e fotove hot nëpër rrjetet sociale. Ky trend e ka pushtuar edhe mo
La Liga merr vendimin nëse do te ketë tifozë apo jo në stadiume Sekretarja për sport e Spanjës, Irene Lozano dhe presidenti i La Ligas, Javier Tebas, kanë përjashtuar në mënyrë kategor
Ashraf Hakimi zyrtarizohet te Interi, tërbohen tifozët e Realit: Sa turp Ashraf Hakimi është zyrtarisht një futbollist i skuadrës së Interit. Klubi zikaltër ka mbyllur gjithçka dhe gjatë pa